Yarışmalar ve Ödüller

TBD Bilişim Hizmet Ödülleri

2006 Bilişim Hizmet Ödüllerini Kazananları

BİLİŞİM-TEKNOLOJİ Eki: BİLİM-TEKNİK İLAVESİ/CUMHURİYET GAZETESİ BİLİŞİM YAZARI: MUSA SAVAŞ / PC MAGAZİN TELEVİZYON SUNUCUSU: CAN DÜNDAR / NTV TELEVİZYON PROGRAMI: BİLİŞİM RÜZGARI / TRT2 KİPTA /YAZAR: TEKNOLOJİ KİMİN UMRUNDA /MEHMET

TBD Bilimkurgu Öykü Yarışması

TBD BİLİŞİM DERGİSİ 2004 YILI ÖYKÜ YARIŞMASI SONUÇLANDI

  Öykü Adı  Adı Soyadı    1. SEVGİLİM DANS EDELİM Mİ  Aşkın GÜNGÖR    2. HATA KANUNLAR  Akın BAŞAL    3. KAYIP ŞEHİR VE HAFIZA  Alper SEZENER

TBD Bilişim Hizmet Ödülleri

2005 Bilişim Hizmet Ödüllerini Kazananları

TV PROGRAMI: BİLİŞİM RÜZGARI /TRT TV PROGRAM SUNUCUSU: CAFENET PROGRAMI İLE AYŞE KÖSE /SKYTURK RADYO PROGRAMI: SANAL ALEM PROGRAMI İLE SERDAR KUZUOĞLU /NTV RADYO GAZETE: REFERANS GAZETE EKİ: HÜRRİYET e-YAŞAM GAZETE

Yarışmalar ve Ödüller

TBD BİLİŞİM DERGİSİ 2005 ÖYKÜ YARIŞMASI SONUÇLANDI

 Öykü Adı Adı Soyadı    1. BENİ ÖLESİYE SEVEBİLİR MİSİN Akın BAŞAL    2. HERŞEYİ BİLEN ADAM Mustafa Coşkun HEPYONAR    3. SONSUZA KADAR Emre KOCAŞALLI

Yarışmalar ve Ödüller

TBD Bilişim Dergisi 2003 Yılı Öykü Yarışması Sonuçlandı

 Öykü Adı Adı Soyadı    1. BUL BENİ BEBEK Mehmet Emin ARI    2. YENİ BAŞLIYOR Hüseyin Tuğrul ATASOY    3. HASTA KIRIK BOYNUZLAR Özcan GÜLER

Yarışmalar ve Ödüller

TBD BİLİŞİM DERGİSİ 2006 ÖYKÜ YARIŞMASI SONUÇLANDI

Öykü Adı Adı Soyadı    1. DEFİNE Serdar Hamdi SEMİZ    2. ÖLÜ GEZEGEN Ali ÖZTÜRK    3. KİŞİSEL KURGU Umut GÜZEL

TBD Bilimkurgu Öykü Yarışması

TBD Bilişim Dergisi 2002 Yılı Öykü Yarışması Sonuçlandı

Öykü Adı Adı Soyadı    1. GELECEKTEN GELEN NOTLAR Beyazıt H. AKMAN    2. ARIZA Ümit Yaşar ÖZKAN    3. ÖZCAN GÜLER Özcan GÜLER

TBD Bilimkurgu Öykü Yarışması

TBD Bilişim Dergisi 2001 Yılı Öykü Yarışması Sonuçlandı

 Öykü Adı Adı Soyadı    1. FİRAR Müfit ÖZDEŞ    2. ZİUSUDRA’NIN GEMİS; Levent H. ŞENYÜREK    3. ANUBİS’İN ÇAĞRISI Emine GÖZEN

Yarışmalar ve Ödüller

TBD Bilişim Dergisi 1998 Yılı Öykü Yarışması Sonuçlandı

  Öykü Adı Adı Soyadı    1. KONTROL Serdar Hamdi TEMİZ    2. MITHRADATES K.Mükremin BARUT    3. BONSAİ Fusun Altuner GÜÇLÜ