TBD ANKARA ŞUBESİ ÇALIŞMA GRUPLARI VE GÖRÜŞÜLMESİNİ İSTEDİĞİNİZ GÜNDEM MADDELERİ HAKKINDA

TBD ANKARA ŞUBESİ ÇALIŞMA GRUPLARI VE GÖRÜŞÜLMESİNİ İSTEDİĞİNİZ GÜNDEM MADDELERİ

TBD Çalışma Grupları Yönergesi gereği; TBD Ankara Şubesi yeni yönetim döneminin göreve başlaması nedeni ile, TBD Ankara Şubesi   bünyesinde bulunan Çalışma Grupları’nın üyelerinin yeniden belirlenmesi için başvurular alınacaktır.

Çalışma içeriklerine ait amaçları ile birlikte aşağıda listelenen çalışma gruplarımızdan ilgi alanınıza uygun olan bir veya birden fazla çalışma grubuna aşağıda yer alan “TBD ANKARA ŞUBESİ ÇALIŞMA GRUPLARI BAŞVURU FORMU”nu doldurarak katılabilirsiniz. Başvurularınızı en geç 22 Nisan 2013 tarihine kadar [email protected] adresine göndermenizi dileriz.

Ankara Şube Yönetim Kurulu ile paylaşmak istediginiz görüş ve önerileriniz var ise, bu konuları gündem maddesi olacak şekilde kısa bir açıklama olarak [email protected] adresine bildirmenizi rica ediyoruz.

Yönetim Kurulumuz bu maddeleri toplantı gündemine alarak, sizi de toplantıya davet ederek, görüşlerinizi paylaşma ve birlikte değerlendirme olanağı bulmayı beklemektedir.

Saygılarımızla,

TBD Ankara Şubesi

Yönetim Kurulu

 

TBD ANKARA ŞUBESİ ÇALIŞMA GRUPLARI BAŞVURU FORMU

Üye Adı Soyadı  
İşyeri  
Cep Telefonu  
E-Postası  
Katılmak İstediği Çalışma Grubu 1-
  2-
  3-
  4-

 

TBD ANKARA ŞUBESİ ÇALIŞMA GRUPLARI AMAÇLARI

Bilişim Hukuku ÇG: Yatay sektörler olan bilişim ile hukukun ilgi alanlarının kesiştiği konularda çalışmalar yapılması, bilişim toplumuna uygun yasaların çıkmasında TBD adına görüşler oluşturulması yönünde çalışmaların yapılması amaçlanmıştır.

KOBİLİŞİM – KOBİ‘ler için Bilişim ÇG: Kalkınmanın temelini oluşturan KOBİ’lerin bilişim alanındaki gereksinimlerinin belirlenmesi amaçlanmış olup, özellikle KOBİ’lerden temsilcilerin ve KOBİ’lerle ilişkili STK’lardan temsilcilerin katılım sağlaması beklenmektedir.

Sosyal Etkinlikler ÇG: Üyelerimizin bir araya gelmesine vesile olacak organizasyonlar(spor faaliyetleri, kültür gezileri vb.) düzenlenmesine yönelik çalışmaların yürütülmesi amaçlanmıştır.

TBD Genç ÇG: Üyelerinin gençlerden oluşması, üniversite öğrencilerinin bir araya gelerek, bilgi, deneyim ve sorunlarını paylaşarak, bu doğrultuda öneriler geliştirmesi amaçlanmıştır.

Önceki IPV6 DÜN, BUGÜN, YARIN SEMİNERİ
Sonraki IPV& DÜN, BUGÜN, YARIN SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ