Kamu-BİB’24 Çalışma Grupları Kuruluyor

Kamu-BİB’24 Çalışma Grupları Kuruluyor

Büyük bir gururla 50’nci yılını kutlayan TBD’nin köklü bir çalışma grubu olan TBD Kamu-BİB, Ankara Şubesi bünyesinde yeni dönem çalışmalarına başladı. Kamuda farkındalık yaratan birçok rapor hazırlayan TBD Kamu-BİB çalışma grupları, bu sene 2 önemli konuda rapor hazırlamayı hedeflemektedir:

1. Gelecek çok bulutlu: BULUTUN ALTI/ÜSTÜ (Detaylı Bilgi)

2. Küresel salgın: KONUMSUZ ORGANİZASYONLAR VE SAYISAL UÇURUM (Detaylı Bilgi)

Bilindiği üzere; bu raporlar, çalışma grubu tarafından Kamu-BİB etkinliğinde katılımcılarla paylaşılmaktadır. Bu sene yapılacak Kamu-BİB’24 – BİMY’28 bütünleşik etkinliğimiz 4-7 Kasım 2021 tarihinde Antalya’da gerçekleştirilecektir. Raporların kamu bilgi işlem birimlerinde farkındalık ve sponsorlukların şirketinize katma değer yarattığı bu etkinliğe, kamu kurumları ve bakanlıkların yönetim kademesi katılmaktadır (https://www.kamubib-bimy.org/2021/).

Sizleri raporlara katkı vermeye davet ediyoruz. Bu kapsamda sizlerle bağlantı kurabilmemiz için çalışma gruplarına katılım formunu: https://forms.gle/uvzP9cAC9g4aTRKw6 doldurmanız gerekmektedir.

İlk toplantının tarihi ve saati katılım formunda belirttiğiniz e-posta adresine gönderilecektir. Çalışma grupları kendi içlerinde görev paylaşımı yaparak sanal ortamda yapacakları toplantılar ile raporlarını oluşturacaktır.

Saygılarımla,

Selçuk KAVASOĞLU
TBD Kamu-BİB Bşk.


KAYIT FORMU

    KVKK Aydınlatma metnini okumak için tıklayınız...

    KVKK Aydınlatma Metnini Okudum Onaylıyorum*

    Önceki ÇALIŞANLARINIZIN UZAKTAN ÇALIŞMA VERİMİNİ ARTIRACAK İKİ HARİKA ARAÇ
    Sonraki TBD Ankara Şubesi Satranç Turnuvası