ILGAZ EĞİTİM KAMPI “Girişimciliğin Kodları”

GENEL BİLGİLERİ

AMAÇ

Girişim Araştırma Geliştirme İş ve Yatırım Profesyonelleri Derneği; girişimcilik ruhu aşılayarak girişimcilik, eTicaret internet girişimciliği, sosyal girişimcilik, tekno girişimcilik vb. alanlarda işbirliği yaparak projeler geliştirmek, yürütmek, sürdürülebilir konuma getirmek, istihdam yaratmak, sanal, reel ve sosyal platformlarda tanıtım ile kamuoyunu bilinçlendirmek amacıyla profesyonel ve yüksek yetkinliklere sahip kişilerce kurulmuş olup yenilikçi stratejik model ve özgün metodolojik uygulaması ile STK’lar arasında farkındalık yaratmaktadır.

Girişimci adayların fikir ve buluşlarının, ihtiyaçlara karşılık hayal ettiği faydayı ya da çözüm fırsatını bir ürün/hizmet ya da proje uygulaması haline getirmek, bunun için teknik bilgi ve kararlılık özelliklerini koordinasyon rolü ile, eğitim ve gelişme süreç yolculuğu ile Girişimci ve Kobinin çekirdek aşamasından başlayan tüm yaşam döngüsünü, katma değerli ürün ve hizmetlere dönüştürerek ekonomiye kazandırmayı hedeflemekteyiz.

Bu çerçevede Eğitim Faaliyetlerimiz içinde planladığımız;

Girişim Araştırma Geliştirme İş ve Yatırım Profesyonelleri Derneği Olarak ILGAZ Dağı Ferko Mountain Resort Otel ‘de 3 – 4 Eylül 2016 Tarihinde Türkiye Bilişim Derneği Genel Merkezinin değerli destekleri ile “Girişimciliğin Kodları” konulu 2 günlük bir Eğitim Kampı gerçekleştirilecektir.

KAYIT

Eğitim Kampı kayıtlarımız başlamıştır. Kamp kaydının kesinleşmesi: Kamp ücretinin ödendiğini gösteren dekontun [email protected] adresine gönderilmesiyle gerçekleşecektir.

KATILIM ÜCRETİ ve KONAKLAMA

3 Eylül 2016 Cumartesi sabah (Giriş) – 4 Eylül Pazar Akşam üstü (Çıkış) tarihleri arasında 1 gece 2 gün yapılacak Eğitim ücreti,

  • odalarda AİLE olarak kalış,
  • OTEL / Yarım Pansiyon : 460 TL ( 2 Kişi ),
  • APART / Yarım Pansiyon : 430 TL ( 2 Kişi ),
  • Fiyatlara +KDV ilave edilecektir.
  • TBD ( aidatını ödeyen ) Üyelerine %20 indirim UYGULANACAKTIR.
  • Fiyatlara Konaklama ve Eğitim ücreti DAHİL, Ulaşım Ücreti Hariçtir.
  • En fazla 40 katılımcı ile sınırlanan kontenjanın dolmaması durumunda kayıt alınabilecektir.

KAYIT ÜCRETİ İÇİN BANKA HESAP BİLGİLERİ TÜRK LİRASI (₺) HESABI

ALICI: Girişim Araştırma Geliştirme İş ve Yatırım Profesyonelleri Derneği
İş Bankası Selimiye Şubesi
Şube Kodu: 1126
Hesap No : 0523038
IBAN : TR12 0006 4000 0011 1260 5230 38

NOT: Lütfen katılım ücretini gönderirken AÇIKLAMA bölümüne ILGAZ Eğitim– Adınızı ve Soyadınızı ekleyiniz. Katılım ücretinin ödendiğini gösteren dekontu [email protected] adresine gönderiniz.

ULAŞIM

  1. İstanbul/Ankaradan Ulaşım : Kastamonu Merkezden Otele ring seferler mevcuttur.
  2. Otele ulaşmak için resepsiyonu aradığınız takdirde sizlere ulaşım komusunda yardımcı olunacaktır.

ÖNEMLİ BİLGİLER

Eğitim sonunda katılımcılara Katılım sertifikası verilecektir.
Eğitim Kampına katılım 40 kişilik kontenjanla sınırlıdır.
Her türlü sorunuz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Eğitim Dökümanları

Eğitim sunumlarımızı ve uygulamalarımızı paylaşmak üzere http://egitim.gapgirisim.com web sitesinde yayınlanacaktır.

EĞİTMENLER

H. Oğuzhan AKOVA

İçinde bulunduğumuz ve yaşadığımız karmaşık sürecin yönetilebilmesinde ancak Bilim teknoloji kültür sanat ve eğitim ile sağlam bir zeminde yürütülebileceği düşüncesinden yola çıkarak idealleri için 2006 yılında kendi isteği ile emekli oldu.

STK ların daha etkin ve verimli olabilmesi için model ÇALIŞMALARI yanında Teknoloji Geliştirme Bölgelerinin yeniden yapılandırılmaları çalışmalarında bulundu. TBD, GAP, DKD, Ulusal Eğitim Derneği, Uluslararası Burs Verenler Derneği, Sevda Cenap And Müzik vakfı gibi STK larda kurucu üye, aktif üye ve temsilcilik görevlerinde bulundu.

Akademik bilimsel çalışmalarını Endüstri Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri alanında Yüksek Lisans düzeyinde yürüttü. doktora çalışmalarını ise halen tez aşamasında Hacettepe Üniversitesinde devam etmektedir.

Son bir yıldır GAP derneğinde Girişimciliğin KODLARI üzerine çalışmaktadır. Proje tabanlı çalışmalarla Girişimclik Eko Sisteminin yeniden yapılandırılması üzerine projelerde çalışmaktadır. Girişimciliğin bir yaşam biçimine dönüştürülmesinde ilk hareketin kendimizden başlatılması gerektiğine inanmaktadır. Girişimciliğin KODLARI başlıklı
eğitimin GAP tarafından geliştirilen Özgirişimcilik yaklaşımını paylaşma çabalarında bir ilki sizlerle paylaşmaktan büyük bir onur duymaktadır. Basılmış iki kitabı vardır.

Sanatın yeni bir bilgi üretme aracı olarak hayatın her alanına hakim kılınmasının çok önemli olduğuna inanmaktadır

Cemalettin AVGAN

Nefes Yolculuğunda Özgeçmiş

1999 yılı 10. Ayda Aikido savunma sporu ile tanışıp bugüne kadar eğitim almaya devam ettim. Bu eğitim aşamasında nefes alma, bedensel esneme egzersizleri, değişik masaj teknikleri, imajinasyon, zihinsel ve sezgisel tutum çalışmaları yaparak 17. Yılımı deneyimlemekteyim. Şuan 4.Dan derecesinde olup eğitimlerim devam etmektedir.

Nefes ile 2014 Kasım ayında temas ettim ve sonrasında Tao Nefes Teknikleri eğitimi için 2015 Kasım ayına kadar bu çalışmaları sürdürdüm. Farklı öğretiler ve disiplinler ile ilgili etkileşim ve güçlendirici çalışmalarım devam etmektedir. İnsanda ki Farkındalık ile bedensel ve zihinsel muhteşem donanımın keşif yolculuğunu sürdürmekteyim.

Mehmet Kami SAKBAŞ                                                                                                                                             Yusuf Fikret KALFAOĞLU
Yönetim Kurulu Başkanı                                                                                                                                             Yönetim Kurulu Başkan Yard.

TBD-GAP-Girisim-ILGAZ-Egitim

Önceki ”Bilişim ve İletişim Demokrasinin Teminatıdır”
Sonraki CIO’lar Dijital Dönüşümü konuştu