Gözen ATEŞ

Lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra, 1993 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Aynı sene T.C. Ziraat Bankasında çalışmaya başlayarak, önce banka bünyesindeki Bankacılık Okulu’nu, daha sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümünde Yüksek Lisansını tamamladı.

1998 yılında bilişim sektörüne geçerek, KoçSistem Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. ve Oyak Teknoloji gibi büyük entegratörler bünyesinde satış öncesi ve proje yönetimi süreçlerini kapsayan yöneticilik rollerini üstlendi. 2014 yılında 6a Bilişim Hizmetleri A.Ş. firmasının kuruluşunda rol alarak, çözüm danışmanlığı ve proje yönetiminden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüttü.

Aynı dönemde, Türkiye Bilişim Derneği Ankara Şubesi’nin 6. Dönem Yönetim Kurulunda iki yıl süre ile sayman üye olarak görev yaptı.

2018’den bu yana ise, Türkiye Noterler Birliği Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü’nde çalışmakta ve bilişim altyapı ve işletimden sorumlu müdür yardımcılığı görevini sürdürmektedir.

Önceki Anıl YILMAZ
Sonraki Vural Rıza İBRİŞİM