Feride Bahar IŞIN

Prof. Dr. Feride Bahar Işın, lisans altı eğitimini Tevfik Fikret Lisesi’nde tamamladıktan sonra, ODTÜ İktisat Bölümü’nü 1998 yılında bitirmiş ve aynı yıl Başkent Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme bölümünde burslu araştırma görevlisi olarak göreve başlamıştır.

2001 yılında Başkent Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü ‘nde İşletme Yüksek Lisans Programını tamamlamış ve 2006 yılında da Gazi Üniversitesi İşletme Doktoru ünvanını almıştır.

2013 yılında Doçent ve 2018 yılında Başkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nde Profesör olarak atanmıştır. Öğretim üyesinin çok sayıda akadedemik dergilerde yayınları, kitapları söz konusudur. Ayrıca, TV ile radyo kanallarında konuk ve yapımcı olarak yer almaktadır. Prof. Dr. IŞIN; Ankara Ticaret Odası’nın, Ankara Kent Konseyi’nin, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin, İslam İşbirliği Teşkilatı’nın, Ankara Kalkınma Ajansı’nın ve İstanbul Ticaret Odası’nın çeşitli komite ile projelerinde aktif olarak yer almaktadır. Savunma Sanayi Müsteşarlığı, TRT, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi gibi çeşitli kurumlarda eğitimler vermektedir. İngilizce ve Fransızca dillerini bilmektedir.

Önceki Cebrail TAŞKIN
Sonraki TBD Kayseri Şubesi Yeniden Açılıyor