COVID-19 SÜRECİ TBD ÇALIŞMALARI BİLGİLENDİRME

COVID-19 SÜRECİ TBD ÇALIŞMALARI BİLGİLENDİRME

Dünyadaki ve Ülkemizdeki COVID-19 virüsü ile ilgili gelişmeleri yakından takip ediyoruz. TBD olarak İçinde bulunduğumuz bu zorlu süreçte üzerimize düşen görevlerin farkındayız ve yoğun bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kamu yararına çalışan bir dernek olarak devletle özel sektör ve bireyler arasındaki köprü görevimizin içinde bulunduğumuz bu süreçte çok daha fazla önem arz ettiğinin farkındayız. Bu görev bilincimizle bu süreci bireylerimizin ve firmalarımızın en sorunsuz şekilde atlatabilmesi için bilişim ve teknolojik alanda gerekli olan tüm çözüm ve önerileri, görmüş olduğumuz sorunları raporlar halinde ilgili bakanlıklarımıza ve mecralara iletiyoruz.

Yine bu süreçte de her zaman olduğu gibi sizleri teknolojik gelişmelerden ve hayatımızı kolaylaştıran çözümlerden de haberdar etmeye devam edeceğiz.

Beraberliğimizin ve beraberce hareket etmemizin çok önemli olduğu bu günlerde evlerimizde kalarak göstermiş olduğunuz hassasiyetten dolayı bizler de tekrar teşekkür ederiz.

En kısa sürede bu süreci atlatıp, sağlıklı günlerde görüşmek dileklerimizle. Bugün gençlerimiz ve çocuklarımız için bilgi dolu ve eğlenceli zaman geçirecekleri bir kaç link paylaşmak istedik.

Evde kalalım, sağlıkla kalalım.

TÜBİTAK Popüler Bilim Dergileri e-arşiv
https://services.tubitak.gov.tr/edergi/user/index.jsp

Dergilerin topluca bulunduğu platform
https://dergipark.org.tr/tr/

Tüm sınıflar için ücretsiz içerikler
https://tudem.com/tudem-yaninda/

 

Önceki Kamuoyuna Duyurulur
Sonraki TBD Genç Bilişim Sohbetleri: Blockchain Teknolojisi ve Yeni Finansal Sistemler