YENİ TÜRK TİCARET KANUNUNDAN BAZI ÖNEMLİ YANSIMALAR

YENİ TÜRK TİCARET KANUNUNDAN BAZI ÖNEMLİ YANSIMALAR

3 Mart 2012 Cumartesi (Saat 09:30- 13:00)

TBD Istanbul Subesi / Kadikoy

Eğitmen: Osman Arslan Tunçelli

 

Kimler Katılmalı:

Yeni T.Ticaret kanunu sermaye kesimi ve kobi kesimi başta olmak  üzere tüm ticari kesimi ve bilişimcileri  ilgilendirmekte olup büyük ve köklü değişiklikler getirmektedir. Uygulama süresi yakınlaşmakta olup tüm yöneticilerin ve tacirlerin bu eğitime katılmaları önerilmektedir.

 

Eğitim İçeriği:

  1. Terminler,
  2. Terminle ilgili bazı hususlar,
  3. Bazı kısaltmalar,
  4. Denetimin içeriği, denetçiler
  5. Kanuni defterler (Saklama, tutma, içerik)
  6. 6.       (A.Ş.)’ler, kuruluş, Gnl. Kurul, Yön.Kurulu.
  7. Web sayfası ile ilgili hükümler ve cezalar

Katilim

Kesin kayit icin banka dekontunun tarafimiza gonderilmesi gerekmektedir. Seminer notlari ve program sonunda katilim sertifikasi sunulmaktadir.

Onceden kayit olmak gerekmektedir. TBD Istanbul gerektiginde egitim mekanini veya egitmeni degistirme, programi iptal etme veya erteleme hakkini sakli tutmaktadir.

 

TBD Uyesi katilim bedeli 40 TL,  TBD Uyeleri disinda katilim bagis bedeli 80 TL 

Odemeler icin hesap no: Turkiye Is Bankasi Hasanpasa Subesi

IBAN No: TR180006400000111660343544

 

 

Basvuru

TBD Istanbul Tel: 0216 337 70 41 Fax: 0216 337 70 09 E-posta: [email protected]

Adres: Caferağa Mahallesi  Gn.Asım Gündüz Caddesi (Bahariye Caddesi) Adliye Palas Apartmanı No:72 Kat:1 Daire:1 Kadıköy İstanbul

 

www.facebook.com/tbdakademi

 

Turkiye Bilisim Dernegi Uyelik Kosullari

Uyelik Basvuru Formu, Uc adet resim, 60 TL yillik uyelik bedeli

 

EĞİTİMCİ&DANIŞMAN&YAZAR:

OSMAN ARSLAN TUNÇELLİ(www.tuncelli.net)                                             

Lisans üstü eğitimini İ.Ü.İşl.Fak.İşl.İkt.Enstitüsü işletme yönetimi-13.ncü dön.ihtisas MASTER(MBA) olarak tamamlamıştır.Profesyonel olarak iş yönetimi yaşamında büyük bir bankanın genel müdürlük  orta vadeli krediler sorumlusu,T.Teknik Holding ve Alarko Holding gibi kuruluşlarda grup müdürü,genel koordinatör yardımcısı,Yönetim Kurulu başkan yardımcısı  olarak çalışmıştır.Genel yönetim , kobi’ler ve reel sektörle ilgili stratejik  planlama,mali planlama,bütçe,bütçe kontrol,finansman yönetimi,e-ticaret/B2B,kobi sorunları,ileri finansman teknikleri,toplam kalite,aile şirketleri,yol haritası/iş planı ve kurumsallaşma,kriz yönetimi,BASEL II&III v.b.gibi kurumsal yönetişim konularında son 17 yıl içinde  5550 saatin üzerinde konferans,seminer ve danışmanlık hizmetlerinde bulunmuş  olup tecrübeleriniTBD/TOSYÖV-Eğitim bünyesinde ve diğer eğitim ve danışmanlık kuruluşlarında verdiği seminer ve danışmanlıklar ile paylaşmaktadır.Müjde fm(89.6) radyo kanalı ile  Kobi centre kösesinde kobilere çözüm sunumları her hafta sonu  uzun süreli olarak yayınlanmıştır.TV’lerde de yayımlara çıkılmıştır.

TOSYÖV+BİSTRAP+İLTEV+TBD+İMED başta olmak üzere birçok dernek merkezinde, şubelerinde, platform vakıf ve çalışma gruplarının üyesi, editörü, başkanı veya denetçisi olarak da hizmet vermektedir.

Önceki ADOBE PHOTOSHOP EĞİTİMİ
Sonraki KURUMSAL İNTERNET YÜZÜNÜN TASARIMI