WEB TASARIMI VE WORDPRESS SEMİNERİMİZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

WEB TASARIMI VE WORDPRESS SEMİNERİMİZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Cahit CENGİZHAN tarafından verilen “Web Tasarımı ve WordPress” Seminerimiz 16 Kasım 2019 tarihinde TBD İstanbul Şubesi Eğitim Salonunda gerçekleştirilmiştir.

Web site içerikleri nasıl hazırlanmalıdır? Web site  haritasının ve içeriklerin hazırlanması, WordPress nedir? Nasıl Kullanılmalıdır? WordPress ile dinamik site geliştirme, WordPress yüklenmesi ve yönetim paneli, WordPress temel site ayarlarının yapılması, WordPress sayfa ekleme ve düzenleme, WordPress ile kendi yazılarınızın yayınlanması, Yazılara görsel resim ve videoların eklenmesi, WordPress görsel temaları bulma ve kullanma, WordPress eklentileri ile çalışma, WordPress eklentilerinin ayarlanması ve çalıştırılması, WordPress sosyal medya bağlantıları oluşturma, WordPress sitenizi arama motorlarına uygun hale getirmek konularında bilgiler paylaşılmıştır.

TBD İstanbul Şubesi olarak üyelerden gelen talep ve öneriler doğrultusunda ve sektördeki gelişmeler ışığında belirlenecek konularda eğitim ve bilgilendirme etkinliklerine devam edilecektir.

 

Önceki Bilişimde 'Türkçe' Dönüşümü - ULAŞTIRMA
Sonraki Ulusal Bilişim Kurultayı 6-7 Kasım'da Yapılacak - MİLLİYET