TBD İstanbul Şubesi 2013 Faaliyet Raporu

Değerli Üyemiz,

“2013” yılı Türkiye Bilişim Derneği’nin 42, İstanbul Şubesi’nin kuruluşundan bugüne geçen 16. yılını temsil ediyor.  1971’den beri izlediği sosyal sorumluluk çizgisi ve Türkiye’nin teknoloji yolculuğunda üstlendiği rol nedeniyle haklı bir saygınlığa sahip olan TBD; hedef kitlesinde çocuklar, kadınlar, yaşlılar olduğu gibi bilişim sektörü çalışanları, teknoloji firmaları ve devlet kuruluşları gibi en üst seviyede kişi ve kurumlara hitap etmektedir.

TBD İstanbul Şubesi olarak 2013 yılında yukarıda bahsedilen toplum kesimlerine dokunmak ve yeni proje üretmek amacıyla birçok faaliyet gerçekleştirilmiştir. 2013 yılında TBD İstanbul Şubesi tarafından yapılan faaliyetler elektronik ortamda hazırlanarak ekte bilgilerinize sunulmuştur.

Sivil Toplum Kuruluşları üyeleri ile var olan kurumlardır. Üyelerimizin, düzenlemiş olduğumuz etkinliklerde görev almalarını yada yaptığımız etkinliklere katılarak derneğimize destek vermelerini beklemekteyiz. Bu iki alanda başarı sağlamamız durumunda üyelerimizin dernekten beklentilerinin en üst düzeye çıkacağını ümit ediyoruz.

Üyelerimizi dernek faaliyetlerinde ve çalışma gruplarında görev almaya davet ediyor, TBD İstanbul Şubesi faaliyetlerinin gerçekleştirilmesinde emeği geçen Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu ve Onur Kurulu’nda görev yapan arkadaşlarımıza, çalışma gruplarında görev yapan çalışma grubu başkan ve üyelerine, etkinliklerimize katılarak derneğimize destek veren tüm üyelerimize en içten dileklerimizle teşekkürlerimizi arz ederiz.

Saygılarımızla,

TBD İSTANBUL ŞUBESİ

YÖNETİM KURULU

İstanbul Şubesi: Faaliyetler

Önceki KEP VE ELEKTRONİK TEBLİGATIN HUKUK SÜRECİNE ETKİLERİ PANELİ
Sonraki Kamu Yararına Teknoloji Konferansı 5