TBD Genel Başkanı Rahmi Aktepe ve Yönetim Kurulu Üyesi M.Ali Yazıcı STM Genel Müdürü Davut Yılmaz’ı makamında ziyaret etti

Türkiye Bilişim Derneği (TBD) Genel Başkanı Rahmi AKTEPE ve Yönetim Kurulu Üyesi M.Ali YAZICI STM Savunma Teknolojileri Mühendislik ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Davut YILMAZI’ı makamında ziyaret etti.

04 Ekim 2017 tarihindeki STM ziyaretinde, TBD’nin faaliyetleri, projeleri ve etkinlikleri hakkında bilgi arzında bulunuldu.

“Bilişimle Gelişim: Türkiye’de Dijital Dönüşüm” temalı 20-21 Aralık 2017 tarihleri arasında Sheraton  Otel Ankara‘da gerçekleştirilecek olan 34.ncü TBD Bilişim Kurultayı (Bilişim 2017 ) ve 26-29 Ekim 2017 tarihleri arasında Vogue Otel Bodrum‘da gerçekleştirilecek TBD Kamu-BİB’19  etkinliklerine katılım ve katkı verilmesi konuları görüşüldü.

Ayrıca,  Bilişim, Yazılım ve Siber Güvenlik alanında  strateji belirleme ve nitelikli insan kaynağı yetiştirilmesi amacıyla eğitim verilmesine yönelik TBD Akademi ile STM Akademi arasında işbirliği yapılması konusunda görüş birliğine varıldı.

Önceki TBD Yönetim Kurulu Üyemiz M. Ali Yazıcı Radyo Programına Katıldı
Sonraki KOBİ'ler ve Bilişim Kongresi Toplanacak - GÜNBOYU