S-BUSINESS SEMİNERİ

Türkiye Bilişim Derneği

Ankara Şubesi Eğitim Etkinliği

s-Business (service-business)” SEMİNERİ

30 Nisan 2013  Salı 14:30-17:30

 

TBD Genel Merkez
Ceyhun Atuf Kansu Caddesi 1246 Sokak

4/17 Balgat – Ankara

 

Eğitmen: Nedret ORBAY, Remime KOÇOĞLU

 

Seminerin Amacı

Günümüzde geçerli olan ‘s-business’ (service-business) yaklaşımında etkili, uzun dönemli ve karlı iş ilişkilerini sürdürebilmek içinteknik insan gücünü iş geliştirme özellikleri ile donatmak piyasada uzun vadeli avantaj sağlamaktadır.

s-business’ ile çalışanların, görevi ne olursa olsun – idari personel, danışman, teknik destek uzmanı, yazılımcı – çalışma ortamını bütün yönleri ile tanıması amaçlanmaktadır.

İş Hayatınızı Yönetin ‘s-business’; ürün/hizmet bilgisini, iş geliştirme yöntemlerini ve insan davranışlarını birlikte harmanlayarak bir şirketin müşteri ile ilişkide olan bütün elemanlarının iş geliştirme konusunda aktif rol almalarını sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Bu seminerin amacı; ‘s-business’ kavramı konusunda farkındalık yaratmaktır.”

 

Kimler Katılmalı

s-business ile ilgilenen herkes

Program

14:30-15:15     Profesyonel İş Hayatının Bileşenleri

15:15-15:30     Ara

15:30-16:15     Profesyonel Yaklaşım

16:15-16:30     Ara

16:30-17:15     Ürün/Hizmet Sunumu

17:15-17:30     Sorular

 

Katılım

Katılımcı sayısı sınırlı olduğundan önceden kayıt olmak gerekmektedir.

Program Aidat Borcu bulunmayan TBD Üyeleri için ücretsizdir.

TBD Üyeleri dışındaki katılımcılar ve aidat borcu bulunan üyeler için 40 TL’dir.

TBD Ankara Şb. Banka Hesap no: GARANTİ BANKASI ATATÜRK BULVARI ŞUBESİ (710) 6299158 

Başvuru

Türkiye Bilişim Derneği Ankara Şubesi
Ceyhun Atuf Kansu Caddesi 1246 sokak 4/17 Balgat -ANKARA
Tel: +90 (312) 473 82 15 (pbx) Faks: +90 (312) 473 82 16

Zeynep Sulukoğlu: [email protected] 

Türkiye Bilişim Derneği Üyelik Koşulları

1. Üyelik Başvuru Formu 2. İki adet resim 3. 60 TL yıllık üyelik bedeli

Detaylı bilgi için : tıklayınız…

Eğitmenlerin Özgeçmişi

NEDRET ORBAY, TPY, Hacettepe Üniversitesi’nden Türkiye’nin ilk Bilgisayar Mühendis’lerinden birisi olarak mezun oldu. 1981 yılından beri aktif olarak sürdürdüğü iş hayatında THY, Software AG, Havelsan ve I-Bimsa gibi firmalarda proje yöneticiliği, teknik yöneticilik, bölge müdürlüğü gibi çeşitli pozisyonlarda çalışmıştır. Bilişim projelerinin her aşamasında aktif rol almıştır. İş Hayatınızı Yönetin Eğitim Seminer Dizisinin, Avrupa Birliği, Dünya Bankası ve Kamu İhaleleri tarafından kabul edilen kriterlere uygun şekilde proje tanımlama ve hazırlama eğitimlerini gerçekleştirmiştir. Avrupa Birliği, Dünya Bankası ve Kamu projelerinin hazırlanması ve yürütülmesinde aktif rol almıştır. Halen danışman, eğitmen ve proje yöneticisi olarak çalışmakta olup, NORM Eğitim Danışmanlık Derneği’nin 2. Başkan’ıdır.

 

REMİME KOÇOĞLU, TPY, Nixdorf ve IBM’de halkla ilişkiler uzmanı, satış-pazarlama yöneticisi, müşteri ve iş ortakları yöneticisi, takım lideri ve sektör sorumlusu olarak çeşitli özel ve kamu kuruluşları ile çalışmalar ve projeler yapmıştır. Eğitim planlama, geliştirme ve uygulama konularında aktif rol almıştır.  İş Hayatınızı Yönetin Eğitim Seminer Dizisinin, Avrupa Birliği, Dünya Bankası ve Kamu İhaleleri tarafından kabul edilen kriterlere uygun şekilde proje tanımlama ve hazırlama eğitimlerini gerçekleştirmiştir. Avrupa Birliği, Dünya Bankası ve Kamu projelerinin hazırlanması ve yürütülmesinde aktif rol almıştır. Halen danışman, eğitmen olarak çalışmaktadır. İGEME onaylı eğitmendir.

Önceki İNTERNET VE MOBİL AĞLARDA İLETİŞİM VE PAZARLAMA
Sonraki OFİSTE ERGONOMİ SEMİNERİ