ROBOTİK SÜREÇ OTOMASYONUNUN E-TİCARETTE KULLANIMI WEBİNARI

ROBOTİK SÜREÇ OTOMASYONUNUN E-TİCARETTE KULLANIMI WEBİNARI

24 Mart 2021 Çarşamba, Saat 15:00-16:00
Online Platform

AMAÇ
Şirketlerde satış ve pazarlama faaliyetlerinin başarıya ulaşması için farklı kaynaklardan veri toplama ve bir strateji oluşturmak gerekmektedir. Bu bağlamda tekrar eden, rutin veya öngörülebilen birçok iş sürecini tıpkı bir çalışan gibi gerçekleştiren, otomasyon teknolojileri yardımıyla işletmelere sağladığı katkılarla maliyet ve insan kaynağı tasarrufu sağlayan Robotik Süreç Otomasyonunun (RPA) e-ticarette kullanımı hakkında bilgi paylaşımı amaçlanmaktadır.

İÇERİK

  • RPA nedir? Hangi süreçler RPA’de işleme alınır?
  • RPA ve dijital pazarlamanın firmalara faydaları
  • RPA’nın e-ticarette kullanımı
  • İş zekası nedir? Faydaları nelerdir?
  • Büyük veri, verinin işlenmesi, veri görselleştirme
  • Pazarlama, veri toplama, veri stratejisi
  • Farklı kaynaklardan toplanan verilerin şirket kararlarına yansıması
  • Örnek POC gösterimi

KATILIM
Katılım ücretsiz olup önceden kayıt olmak gerekmektedir.
Kayıt Linki: https://attendee.gotowebinar.com/register/5705516883310627600

 

KONUŞMACILARIN ÖZGEÇMİŞİ

CEMAL KIVANÇ ÖNER: ÖNER BİLİŞİM AŞ KURUCU, GENEL MÜDÜRÜ
1979 yılında İstanbul’da doğan Cemal Kıvanç Öner, bilgisayar mühendisliği eğitimi sonrası 2006 yılında Bilişim A.Ş. kadrosunda sektöre adım attı. Bilişim A.Ş.’de Proje Yöneticiliği, İstanbul Bölge Müdürlüğü, Satış Müdürlüğü,  Yürütme Kurulu üyeliklerinden sonra Yönetim Kurulu üyeliği yapmaktadır. Ayrıca kurucusu olduğu Öner Bilişim AŞ’nin Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini yürütmektedir.

İş yaşamı boyunca farklı boyut ve sektörlerdeki onlarca projede görev almış ve sivil toplum örgütlerinde de aktif rol almaktadır. İstanbul Ataşehir’ de ikamet etmektedir.  Evli ve bir çocuk babasıdır. Almanca yeminli tercüman belgesine, ileri derecede İngilizce bilgisine sahiptir. Karaköy Rotary Kulübü’ne, Türkiye Bilişim Derneği’ne, Avusturya Liseliler Derneği’ne, Bilgisayar Mühendisleri Odası’na, İstanbul Ticaret Odasına, Tüdöksad’a, SAHA İstanbul’a, Peryön’e üyedir.

 

NESLİHAN ÇİFT PAMİR: ROBUSTA PAZARLAMA VE İŞ GELİŞTİRME MÜDÜRÜ
Üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi bölümünde alan Neslihan Çift Pamir, teknoloji ve ekonomi alanında yayın yapan dergilerde editörlük ve yazı işleri müdürlüğü gibi görevler üstlendi. Effect Halkla İlişkiler’de Medya Direktörlüğü görevinden sonra İnnova Bilişim Çözümleri’nde 10 yılı aşkın süre kurumsal iletişim ve pazarlama iletişimi departmanlarında görev yaptı. 2019 yılının Aralık ayından itibaren Türkiye’de RPA alanında önemli bir oyuncu haline gelen Robusta’da Pazarlama ve İş Geliştirme Yönetisi olarak görev yapmaktadır.

 

VECDİ ÇİMEN: İNSPİRA7 KURUCU ORTAK
Vecdi Çimen, Doğu Akdeniz Üniversitesi Halka İlişkiler ve Reklamcılık (Lisans), İstanbul Bilgi Üniversitesi İnteraktif Pazarlama (Yüksek Lisans) mezunudur. 2009’da Vodafone Genç Yetenek programına seçilen 10 kişiden biri olarak iş hayatına Vodafone’de başlayan ve 10 yılı aşkın pazarlama deneyimi olan Çimen, Bilyoner, Tüyap Reed, ETIYA ve TMOB pazarlama ekiplerinde çalışmış ve yöneticilikler yapmıştır. 2020’den bu yana yapay zeka tabanlı yeni nesil pazarlama teknolojileri geliştiren ve özellikle B2B IT pazarlaması hizmetleri sunan Inspira7’nin kurucu ortağıdır.

2014’ten bu yana Anadolu Genç Girişimciler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Yardımcısıdır. American Marketing Association üyesi, EMU Business Network International Kurucu üyesidir.

 

Önceki TBD İstanbul 14 Mart Pazar Bulmacası
Sonraki Dijital Dünya Kadınlarının “Cesur-Üretken-Girişimci” Etkinliği - DÜNYA