Koronavirüs Sonrası Yeni Dünya Düzeni: “Dijital Dönüşüm Ekosistem Buluşmaları”

TBD Webinar: Koronavirüs Sonrası Yeni Dünya Düzeni: “Dijital Dönüşüm Ekosistem Buluşmaları”

Bu sanal toplantıda, konularında uzman değerli panelistlerimizle, COVID 19 küresel salgını ile mücadele sürecinde ve sonrasında dijital dönüşüm teknolojilerinin önemini tartıştık.

Özellikle küresel boyuttaki salgın dönemlerinde, ülkeler doğal olarak kendi öz kaynakları ile mücadele etmek zorunda kalırlar. COVID 19 ile mücadele sürecinde bilişim, sağlık, eğitim ve güvenlik başta olmak üzere dijital dönüşüm teknolojilerinde dışa bağımlı ülkelerin zor durumda kaldığı görülmüştür.

COVID 19 ve benzeri salgın ve/veya doğal afetler ile mücadele süreçlerinde dijitalleşme sürecinin yaratacağı fırsatlar nelerdir? veri paylaşımı ve analizi ile veriden değer yaratmanın önemi nedir, yeni normalde üretimin yapısı, dijital dönüşüm ekosisteminin konumu ve sürdürülebilirliği nasıl olacak konularında, 14 Temmuz 2020 Salı günü saat 14.00-15.30 saatleri arasında Türkiye Bilişim Derneği (TBD) ile İnomist İletişim Danışmanlığı iş birliğinde ve CLPA (CC-Link Partner Association) sponsorluğunda “Koronavirüs Sonrası Yeni Dünya Düzeni: Dijital Dönüşüm Ekosistem Buluşmaları” Webinar serisinin birincisi “ Yeni Normalde Dijitalleşme Süreci” webinarı gerçekleştirilmiştir.

Saygılarımızla,
Türkiye Bilişim Derneği


Önceki Türkiye Bilişim Derneği (TBD) ve Bilgisayar Mühendisleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği(BMDD-CENG) temsilcileri yaptıkları işbirliği protokolleri kapsamında bilişim ve eğitim dünyasını ilgilendiren etkinlikler için online toplantıda bir araya gelerek üçüncü bir görüşme gerçekleştirdiler.
Sonraki “Yeni Normalde Dijitalleşme Süreci” - DÜNYA