KOBİLİŞİM ÇALIŞMA GRUBU KATILIM DUYURUSU

TBD- İSTANBUL ŞUBESİ KOBİLİŞİM ÇALIŞMA GRUBU KATILIM  DUYURUSU

Sevgili KOBİ dostları ve kıymetli üyelerimizin dikkatlerine sunulur.

Gerek imalatçı gerek hizmet üreten tüm bilişimci KOBİ’lerimizin yöneticilerini bir platform altında toplamayı hedefledik. Ayrıca bu platformun yöneticilerini de sizlerin kendi aranızdan seçimini de arzulamaktayız. Aşağıda belirtilen web sayfamızı mutlaka ayrıntılı olarak incelemenizi öneririz.

Genel olarak; Bilişimci KOBİ’lerimiz ile KOBİ’lerin ve KOBİ’leri destekleyen kurum, kuruluşları, Kalkınma Ajansları ve TOSYÖV ile bilişim kökenli hizmetlerini, yazılımlarını, hard-ware, soft-ware, e-ticaret/iş, e-platform v.b. gibi özellikle KOBİ’lerin sorunlarına cevap arayan, bulduğunu uygulamak isteyen, raporlama, bütçe, finansman ve UFRS/IFRS kayıt ve nizamı ile ilgili yazılımlarını günün yeni ticaret ve ekonomi şartlarına göre yinelemiş, yeni T.Ticaret Kanunu çerçevesinde Web sayfalarını hazırlayabilecek, mevcut web sayfalarını revize edip güncellendirebilecek ve KOBİ’lere katkıda bulunabilecek tüm arkadaşları, girişimci gençleri bu platforma bekliyoruz.

Çalışma Grubumuza katılmak isterseniz ad- soyad ve iletişim bilgileriniz ile en çok 15 satırlık resimli kısa özgeçmiş bilginizi [email protected] e-posta adresimize gönderebilirsiniz.

Toplantı gün ve saati katılımcılara e-posta adreslerine bildirilecektir. Toplantılarımız  başta tüm TBD/İstanbul şubesi  üyelerimizde dahil olmak üzere herkese açıktır. Toplantımıza katılımınızı ve desteklemenizi bekleriz.

Saygılarımızla,

TBD İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu

Önceki TBD Ankara Şubesi ANITKABİR Ziyareti
Sonraki YAZILIMCILAR İÇİN TEMEL MUHASEBE EĞİTİMİ