KAVGA ETME SANATI

8 Nisan 2017 Cumartesi, Saat 10:00-13:00

TBD İstanbul Şubesi

 Çatışmalı iletişim sıkıntılarına yönelik pratik ve bol kahkahalı, güncel yaşamdan doğal örneklerle işlenen çok interaktif bir seminer.

Katılımcılar iş ve özel hayatında, ofis ve ev ortamında yaşadığı her türlü çatışmalı iletişime dair pratik bakış açılarıyla salondan ayrılıyorlar.

İletişimde ve özellikle ilişkilerde tartışmanın dozu kaçabiliyor bazen. Bunu durduramıyorsanız, yönetmeye davet ediyoruz sizi.

Ağız dalaşı dediğimiz durumları bile nitelikli, faydalı ve her iki tarafı da memnun edici kavgalara dönüştürmeye ne dersiniz?

Seminer İçeriği

Kavga sandığımız şey aslında nedir? Ağız dalaşını olumlu ve faydalı

Kavgaları bir iletişim aracı olarak kullanmak mümkün mü?

Fayda sağlayan bir kavganın raconları neler olabilir?

İletişim krizlerini yönettiğimizde yeni fırsatlar neler olabilir?

İletişime dair gözden kaçan, pratik tüyolar

 

Seminerimize katılacak olan tüm katılımcılarımıza, eğitimcimizin Miğferden Saksı kitabı hediye edilecektir.

 

KATILIM

Katılımcı sayısı sınırlı olduğundan önceden kayıt yaptırmak gerekmektedir.

Program sonunda katılım sertifikası sunulmaktadır. TBD İstanbul gerektiğinde eğitim mekanını veya eğitmeni değiştirme, programı iptal etme veya erteleme hakkını saklı tutmaktadır.

 

 

Başvuru – Eğitim Yeri

Caferağa Mahallesi  Gn. Asım Gündüz Caddesi Adliye Palas Apartmanı No:72 Kat:1 Daire:1 Kadıköy İstanbul Tel: 0216 337 70 41 Fax: 0216 337 70 09 E-posta: [email protected]

Türkiye Bilişim Derneği Üyelik Koşulları

Üyelik Başvuru Formu, fotoğraf, 60 TL yıllık üyelik bedeli

 

 Konuşmacı:

Mustafa Emin Palaz

2014 gibi güzel bir ekonomik atmosferde müşterilerinin sıçramasını sağlayan, 2016 gibi kötü bir ekonomide ise müşterilerinin hepsinin karlılığını korumasını ve hatta bazılarının büyümesini sağlayan

Mustafa Emin Palaz hayvanlar ve böcekler üzerine gözlemleri ile kişilerarası psikoloji deneyleri ile tanınıyor. Özellikle son 5 yıldır zorda projeler üzerine çalışıyor. Şirketlerin girdiği dar boğazlardan çıkmalarına, iş büyütmelerine ve imkansız görülen şeyleri gerçekleştirmelerine yardımcı oluyor. İş  ağı oluşturma konusunda global güce sahip BNI (Business Network International)’ın Türkiye’deki Kurucu üyelerinden biri. Finanstan bilişime çeşitli kariyer alanlarının ardından, psikoloji ve felsefe Üzerine çalışmalarına yoğunlaştı, kazanımlarını strateji başlığında birleştirdi. Bugüne kadar çeşitli Dergilerde tarımsal dönüşüm projelerinden psikolojiye, girişimciliğe, bilişime vs çeşitli konularda Sayısız yazısı yayınlandı. Birleşmiş Milletler gönüllüsü olarak etik ticaret, güven ekonomisi, değerlerle yönetim, sosyal sermaye ve iş sürekliliği gibi olgular üzerine dirsek çürütüyor. Anadolu usulü pratik stratejiler üzerine Miğferden Saksı kitabı D&R raflarından alınabiliyor.

Kavga Etme Sanatı üzerine kitabı 2017 Ekim’de raflarda olacak şekilde planlanıyor,

Hukuk Felsefesi üzerine bir kitap çalışması ise hazırlık halinde.

En yoğun hobileri didgeridoo çalmak (etnik bir çalgı), iaido (Japon kılıç sanatı) ve ağaç işlemeciliği. İnovasyonel düşünce ve strateji başta olmak üzere, çatışma yönetimi ve gelecek planlama, öngörü Geliştirme gibi konularda defalarca etkinlik, kongre ve zirvelerde konuşmacı ve moderatör olarak

Rol alıyor.

İnnomind strategy agency çatısında şirket sahipleri ve yönetim kurullarına yönelik İngilizce ve Türkçe strateji ve kriz koçluğu hizmeti veriyor.

Önceki "Yöneticiler için Siber Güvenlik Farkındalığı" Eğitimi
Sonraki ÇOCUKLAR İÇİN KODLAMA SEMİNERİ