Kamu-BİB’20 ve BİMY’25 Bütünleşik Etkinliği Tanıtım Toplantısı Yapıldı

Kamu-BİB’20 ve BİMY’25 Bütünleşik Etkinliği Tanıtım Toplantısı

Ankara Atlı Spor Klubü Tesislerinde Gerçekleştirildi

20.Kamu Bilişim Platformu (Kamu-BİB’20) ve 25. Bilgi İşlem Merkezi Yöneticileri Semineri (BİMY’25) Bütünleşik etkinliğinin tanıtım toplantısı Ankara Atlı Spor Klubü Tesislerinde 26 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirildi.

TBD Genel Başkanı Rahmi Aktepe’nin açılış konuşması ile başlayan toplantıda bu sene yapılacak etkinlik hakkında bilgilendirmeler yapıldı ve etkinliğin içeriği hakkında katılımcıların görüş ve önerileri alındı.

Moderatörlüğü TBD Merkez YK Üyesi ve Etkinlik Yürütme Kurulu Başkanı Ertan Barut tarafından yapılan toplantıda TBD Ankara Şubesi Başkanı Nurcan Özyazıcı Sunay gerçekleştirilecek bütünleşik etkinlikle ilgili özet bilgiler aktardı. Ayrıca toplantıya katılan davetliler etkinlikle ilgili değerlendirmelerde bulundular. Konuşmaların ardından katılımcılar değerlendirme formları doldurarak etkinlik içeriği ile ilgili görüş ve önerilerini paylaştılar.

4-7 Ekim 2018 tarihinde Antalya Belek ELA Quality Resort Hotelde gerçekleştirilecek olan Kamu-BİB’20 ve BİMY’25 Bütünleşik Etkinliği ile ilgili önümüzdeki haftalarda ayrıntılı bilgi web sitemizden duyurulacaktır.

 

 

Ayrıntılı bilgi için www.kamubib-bimy.org adresindeki sitemize ulaşınız.

Etkinlik Sayfası : Kamu-BİB’20 ve BİMY’25 Etkinlik Sitesine Gitmek için Tıklayınız

Önceki TBD’den Bilişimde Türkçe Seferberliği
Sonraki TBD "1. İstanbul KOBİ’ler ve Bilişim Kongresi" Gerçekleştirildi