ISAF IT SECURITY FUARI

ISAF’a Katılımlar Hızla Devam Ediyor

Güvenlik, Bilgi – Ağ Güvenliği ve Akıllı Binalar konularında Avrasya’nın tek organizasyonu olan ISAF, 17-20 Eylül 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi 9. 10. ve 11. hollerde düzenleniyor. Bu yıl 19.su düzenlenecek olan ISAF’ta sektörün önemli firmaları yerlerini aldı. Her geçen yıl ziyaretçi sayısında ciddi bir büyüme yaşayan ISAF, bu yıl da ciddi bir büyümeye imza atacak.

 

ISAF, 2015’te Katılımcılarına Daha Fazla Alan Sunuyor

Geçmiş yıllarda sadece 9. ve 10. hollerde düzenlenen ISAF, 2015 yılında 11. holü de dahil ederek toplamda 3 holde katılımcılarını ve ziyaretçilerini ağırlayacak. Bu yıl Fire&Rescue ve Safety&Health Fuarlarının ISAF’tan ayrılıp kendi haftalarında düzenlenecek olmasıyla ortaya çıkan bu değişim katılımcıya daha fazla yer fırsatı vermektedir.

 

1 Temmuz itibarı ile 9. ve 10. hollerin tamamen dolmasıyla birlikte, 11 holün katılımcı oranı da %20’ye ulaşmıştır. Security, IT Security ve bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Smart Buildings Konferanslarının da ISAF ile eş zamanlı düzenlenecek olması ile birlikte büyük bir sinerjiye imza atacak olan ISAF, ziyaretçilerine dopdolu bir fuar haftası sunacaktır.

 

Tanıtım Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor

Fuarın yurt içindeki tanıtımları kapsamında İstanbul genelinde önemli kavşak ve bölgelerdeki 150 billboard ve 100 megalightile ISAF tanıtım ve duyuruları yapılmaktadır. Bununla birlikte yurt içinde bulunan pek çok dernek, sanayi bölgesi, oda gibi birimlerle görüşmeler ve çalışmalar düzenlenmektedir.Ayrıca güvenlik, bilgi güvenliği ve bina otomasyon teknolojileri konularında Türkiye’nin lider fuarı olan ISAF, ticaretin kalbinin attığı Perpa Ticaret Merkezi’nde bulunan billboardlarda da yerini almıştır.

 

Bununla birlikte ISAF ekibi, bu yıl daha fazla ülkeden çok sayıda satın alım heyetinin fuarı ziyaret etmeleri hedeflenmekte ve bu konudaki çalışmalarına hızla devam etmektedir. Bu çalışmalar kapsamında; ABD, Avusturalya, İspanya, Mısır, Polonya, Romanya, Ukraynadahilinde pek çok ülkeyle de görüşmeler yapılmaktadır. Fuar katılımcısı firmaların talepleri doğrultusunda satın alma heyetlerine yönelik çalışmaların gerçekleştiği bugünlerde ISAF ekibi, bu yıl daha fazla satın alım heyeti fuarı ziyaret edecektir.

 

Smart Buildings Konferansı Hayata Geçiyor

Her yıl efektif konular ve güçlü konuşmacılar ile çığır açan Security ve IT Security Konferanslarına bu yıl bir yenisi daha ekleniyor.Smart Buildings Konferansı, günümüz teknolojisinin evlerimizdeki ürünlere yansımasıyla ortaya çıkan yeniliklerin ve değişimlerin aktarılacağı bir etkinlik olarak ISAF Smart Home Fuarı ile eş zamanlı gerçekleşecektir.

 

Düzenleneceği ilk yılında “Tesis Yönetimi” başlığında ele alınacak detaylı konularla sektöre merhaba diyecek olan Smart Buildings KonferansıUluslararası Tesis Teknik Müdürleri Derneği (UTTMD)’nin desteği ile düzenlenecektir.“Tesis Yönetimi”ile ilgili yapılacak olan bilgilendirme oturumları ve panellerle sektöre girmek isteyen profesyoneller kolay bir şekilde, çok değerli bilgilere ulaşma imkanını elde edeceklerdir.

 

IT Security Konferansı Daha Da Güçleniyor

Bu yıl 4.sü düzenlenecek olan IT Security Konferansı, birçok sivil toplum kuruluşunun desteği ile gücüne güç katıyor ve konferans konularıyla ilgili sektörün önde gelen isimleri ile kamu kurumlarının karar verici mevkideki yetkilileriyle birlikte sektördeki önemli konulara dikkat çekecek.

 

ISAF IT Security Fuarı ile eş zamanlı düzenlenecek olan IT Security Konferansı’nın konu başlıkları:

 • Siber Güvenlik
 • Mobil Güvenlik
 • SOME
 • Ağ Güvenliği
 • Hot spot ve Ağ Yetkilendirmesi
 • Antivirüs Çözümleri
 • Kişisel Bilgilerin Gizliliği
 • Sosyal Mühendislik
 • Log Yönetimi Ve Raporlama
 • Yeni Nesil Güvenlik Ürünleri
 • UTM
 • DDOS Çözümleri

olarak belirlenmiştir. 

Security Konferansı Efektif Konuları İle Sektöre Damga Vuracak

Güvenlik alanında tüm kesimleri bir araya getiren tek etkinlik olan ISAF ile eşzamanlı düzenlediğimiz Security Konferansı, geçtiğimiz 3 yıl boyunca yoğun ilgiyle karşılanmış ve bu yıl yeniden yapılandırılmıştır.

 

Sektördeki önemini iyice belirginleştiren Security Konferansınn bu yıl ki konuları:

 • Ulaşım Güvenliği (Terminal/Liman, Şehir İçi Toplu Ulaşım ve Seyahat Güvenliği),
 • Ulaştırma Güvenliği (Tehlikeli/Patlayıcı Madde Nakli)
 • Spor Güvenliği (Spor Alanları Güvenliği ve Kalabalık Kontrolü)

olarak belirlenmiş ve konularında uzman konuşmacılar ile güçlü bir yapıya kavuşmuştur.

Güvenlik alanında, ülkemizin önde gelen isimleri ve ilgili kamu kurumlarının karar verici mevkideki yetkililerinin yer alacağı konferansta, sektörün güncel ve önemli konuları ele alınarak bu konularla ilgili sunumlar gerçekleşecektir.

 

Bilgi için;

Pazarlama ve Organizasyon Departmanı

Tel: 0212 503 32 32

[email protected]

 

MARMARA FUARCILIK HAKKINDA

1999 yılında kurulmuş olan Marmara Tanıtım Fuarcılık, düzenlediği fuarların tamamını yurtiçinde uluslararası sektörel fuar kapsamında düzenlemektedir. Bu bağlamda yapmış olduğu tüm çalışmalar dünya genelinde etkiye sahiptir.

 

Marmara Fuarcılık, fuarını düzenlediği sektörlerle ilgili uluslararası özellikte yayınlar da hazırlamaktadır. Sektörle ilgili yayınlar, sektörü bilgilendirici, sektördeki ürünlerle ilgili dünyadaki yeni teknolojilerin anlatıldığı, farklı uygulamaların paylaşıldığı, sektörün her kesimine eşit mesafede duran özellikte hazırlanmaktadır.

Önceki BTK eski Başkanı Dr. Acarer, TBD’yi ziyaret etti
Sonraki Çalışma Ortamında Y Kuşağını Anlamak ve Yönetmek Semineri Yapıldı