FARKLI YÖNLERİYLE SOSYAL MEDYA

FARKLI YÖNLERİYLE SOSYAL MEDYA

17 Kasım 2011 (Saat 10:00 – 13:30)

Kadir Has Üniversitesi- Cibali Kampüsü- Fener Salonu

 

AMAÇ

Yeni Medya, Sosyal Paylaşım Sitelerini doğru, güvenli ve etkin kullanma yöntemlerini öğrenrek kişisel veya kurumsal olarak sosyal paylaşım ortamlarını etkin kullanmak. Sivil Toplum  projelerini oluştururken, tanıtırken sosyal paylaşım ortamlarını doğru kullanmak. Aynı zamanda üye sadakatını ve yeni üye kazanma yöntemlerinde sosyal paylaşım sitelerini kullanmak.

 

KİMLER KATILMALI

Pazarlama Uzmanları, Halkla İlişkiler Uzmanları, Kurumsal İletişim Uzmanları, STK Üyeleri, Halkla İlişkiler, Üyelik Geliştirme, Toplum Hizmetleri Komitelerinin yanı sıra Sosyal Medya’yı yeterince kullanamayan kişiler.

 

PROGRAM

10:00-10:20 Açılış Konuşmaları

10:20-11:00   Ercüment Büyükşener,

Hayal Akademisi Kurucu Ortak / Sosyal Medya  İletişim  Danışmanı

“1- Sosyal Medyada Fark Yaratmak:  Sosyal medya kullanımında nelere dikkat etmeliyiz,     

                – Sosyal Medyanın bugünü ve yarını
2- Sosyal Medyanın Ayak İzleri :  Sosyal medyada iz bırakıyor muyuz?

                – Sosyal medyada bizi kimler takip ediyor?

11:00-11:45 Batuhan Tosun

ISSA(Information Systems Security Association) Türkiye Başkanı

“Sosyal Medyanın Güvenli Kullanımı ve Kişisel Bilgilerin Mahremiyeti’’

12:45- 13:30 Mehmet Ali Altıparmak

DahaBaşka Reklam, Kurucu Ortak, Yazılım Uzmanı

‘‘STK’ lar Sosyal Medya’da Neler Yapabilirler?’’

 

KATILIM

Önceden kayıt olmak gerekmektedir. Seminer notları ve program sonunda katılım sertifikası sunulmaktadır. TBD İstanbul gerektiğinde eğitim mekanını veya eğitmeni değiştirme, programı iptal etme veya erteleme hakkını saklı tutmaktadır.

 

Üye ve Öğrenci Katilim bedeli 25 TL,  Üye olmayanlar katilim bağis bedeli 50 TL, Katılımcılara Bağış Makbuzu verilecektir.

 

Odemeler icin hesap no: Turkiye Is Bankasi Hasanpasa Subesi IBAN No: TR180006400000111660343544

 

BAŞVURU

TBD Istanbul Tel: 0216 337 70 41 Fax: 0216 337 70 09 E-posta: [email protected]

Adres: Caferağa Mahallesi  Gn.Asım Gündüz Caddesi (Bahariye Caddesi) Adliye Palas Apartmanı No:72 Kat:1 Daire:1 Kadıköy İstanbul

 

Turkiye Bilisim Dernegi Uyelik Kosullari Uyelik Basvuru Formu, Uc adet resim, 60 TL yillik uyelik bedeli

 

.:EĞİTMENLER:.

Ercüment BÜYÜKŞENER

2003 yılında PCWORLD Dergisinde Jr. Web Designer ve Teknoloji Editörü olarak görev alan Ercüment Büyükşener, 2004 yılında tamamen internet üzerinde konumlandırdığı “Hayal Akademisi” yeni nesil iletişim hizmetleri markasını hayata geçirdi. 2005 yılına kadar sektöründe öncü firmalara dijital projeler hazırladı. İnternet girişimciliğine 2006 yılında başlayan Büyükşener, SONY markasından bağımsız olarak oluşturduğu Kulüp VAIO Türkiye markasını, 2007 yılında SONY Avrupa’ya kabul ettirerek, projesiyle Sony Avrupada yönetici pozisyonunda göreve başladı. Büyükşener, Sony’deki uluslararası görevi dışında; dijital iletişim alanında ajanslara ve markalara “Sosyal Medya Danışmanlığı” hizmeti vermektedir.

 

Batuhan TOSUN

ISSA Türkiye Başkanı, UITSEC Bilgi ve Bilisim Guvenligi Danismanlik Şirketinin Kurucu Ortağı ve Yöneticisi

Bilgisayar Muhendisi olan Batuhan TOSUN, Amerikada Information Security and Criminal Justice üzerine Master Degree egitimler almistir. Halen yuksek lisans eğitimine devam etmektedir.

 

Mehmet Ali ALTIPARMAK

Sakarya Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Ülker, İstanbul Sanat Evi, Assessment Systems’da bir çok kapsamlı web projesine imza attı. Bağımsız olarak projeler geliştirdi, internet ve teknoloji danışmanlığı yaptı. Facebook, mobil uygulamalar üzerine çalışmakta, Web 2.0 projelerine kafa yormakta  ve yeni uygulamalar geliştirmektedir. 2010 senesinden bu yana DahaBaşka Reklam Ajansı’nun kurucu ortağıdır.  Teknolojik süreçler ve web yazılımları konusunda uzmandır.

Önceki Türk Cumhuriyetleri Bilişim ve Ortak Terimler Alanında İş Birliği Forumu-Kazakistan-2011
Sonraki ITIL V3 FOUNDATION EĞİTİMİ VE SINAVI