BİMY24 Bilgi İşlem Yöneticileri Seminerimiz Gerçekleşti

BİMY24 Bilgi İşlem Yöneticileri Seminerimiz Gerçekleşti

CONTENT
CONTENT
CONTENT
CONTENT
TBD BİMY’24 (24. Bilgi İşlem Merkezi Yöneticileri Semineri)

Geleneksel TBD etkinliklerinden olan “Bilişimde Bahar Buluşması” olarak bilinen BİMY’24, “27-30 Nisan 2017” tarihlerinde “Bilişimde Gelişim, Bilişimle Gelişim” ana teması ile RIXOS Premium Kongre Merkezi, Belek Antalya’da gerçekleştirildi.

Açılış konuşmalarını T.C. KALKINMA BAKANI Sayın Lütfi ELVAN ve TÜSİAD Başkanı Sayın Erol BİLECİK’in yaptığı etkinliğimizde TBD Genel Başkanı Rahmi AKTEPE çok özel mesajlar verdi.
Kamu, Özel Sektör ve Üniversitelerin orta ve üst düzey yöneticilerinin mesleki gelişimi ve dayanışmalarını geliştirmek amacıyla bir araya geldiği, BİMY’24 Seminerimizde bu sene AR-GE, ÜRETİM ve İSTİHDAM üzerine mevcut durum değerlendirmeleri yapıldı, bilişim ve iletişim teknolojileri alanındaki küresel gelişmeler, geleceğe yönelik öngörüler ele alınarak farkındalık yaratılmaya çalışıldı ve her alanda “Verimlilik ve Sürdürülebilirlik” kavramlarının önemine dikkat çekildi.
Etkinlik sonrası ilgili kurum ve kuruluşlara sunulmak üzere sonuç raporları hazırlanmakta olup, yakında TBD Web Sitesi üzerinden kamuoyu ile paylaşılacaktır.
GERÇEKLEŞTİRİLEN OTURUMLAR
– 4. Sanayi Devrimi ve Bilişimle ÜRETEN Türkiye
– Bilişimle Gelişim için AR-GE : SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
– Ülkemizin İSTİHDAM sorununa yönelik Kısa ve Uzun Dönem Politikalar, Mesleki Yeterlilik
– BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE VERİMLİLİK ARTIŞI, BİLİŞİM HARCAMALARINDA VERİMLİLİK
Önceki Bilişim Haftası Kutlu Olsun..
Sonraki Bilişimle Girişimci Kadın Proje Tanıtım Toplantısı 05.05.2017