8. Uluslar Arası Gelecekte Öğrenme Konferansı : Veri Devrimi

8.Uluslar Arası Gelecekte Öğrenme Konferansı : Veri Devrimi
20-22 Ekim 2020 (e- konferans)

8 Uluslar arası Gelecekte Öğrenme  Konferansı, bu yıl Veri Devrimi ana başlığı ile 20 Ekim 2020 tarihinde sanal ortamda başladı.

Konferans İstanbul Üniversitesi Enformatik Bölümü, TBD İstanbul Şubesi, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi,  Romanya Aurel Vlaicu Universitesi, Milli Eğitim Bakanlığı YEĞİTEK Genel Müdürlüğü ve TBV işbirliği ile sanal olarak başladı. Açılış konuşmaları ev sahibi üniversitemiz Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi adına Doç. Dr. Müge Adnan, Konferans eş başkanları İstanbul Üniversitesi Enformatik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Sevinç Gülseçen ve TBD Merkez İcra Kurulu Başkanı  Dr. Aydın Kolat, ana sponsor enocta CEO’su Ahmet Hançer,  TBD Genel Başkanı Rahmi Aktepe, MEB YEĞİTEK Genel Müdürü Anıl Yılmaz ve  Üniversite rektörlerimiz Prof. Dr. Hüseyin Çiçek ve Prof. Dr. Mahmut Ak tarafından gerçekleştirildi.

Konferans bu yıl Covid19 nedeniyle  Sağlık, Tarım, Turizm ve Eğitim ana başlıklarıyla gerçekleştiriliyor. 20-22 Ekim arasında konularında uzman panelistler ve akademisyenlerin  katıldığı sanal konferansımıza ücretsiz katılım için https://fl2020.istanbul.edu.tr/en/_  adresinden kayıt olmak gerekiyor.

Önceki Pandemi Dönemi ile Siber Güvenliğin Önemi Bir Kez Daha Arttı
Sonraki 14. İSTANBUL BİLİŞİM KONGRESİ