3. Geleneksel Bowling Turnuvası

Değerli Bilişimciler,

Meslek hayatımızın gelişimi için yaptığımız  etkinliklerin yanında, gerçekleştirdiğimiz sosyal etkinliklerimiz de her zaman heyecan yaratmıştır. Bu kapsamda, Geleneksel Bowling Turnuvalarımızın 3 üncüsünü 19 Nisan 2016 tarihinde sizlerle gerçekleştireceğiz. Amacımız, bowling oynamanın yanı sıra, her zaman olduğu gibi, hafızalarımızda yer edecek güzel anların yaşandığı bir birliktelik ve beraberlik yaşamaktır.

19 Nisan 2016 tarihinde Bilkent Ankuva Rollhouse’da gerçekleştireceğimiz ve katılımın ücretsiz olduğu Bowling Turnuvasında sizlerle tekrar birlikte olmaktan mutluluk duyacağımızı belirterek katılımlarınızı bekliyoruz.

Turnuva Kuralları:

–         Takımlar 5 oyuncudan kurulacaktır.  Başvurular takım için yapılacaktır.

–         Bayan oyunculara her bir oyun için toplam +20 puan handikap verilecektir.

–         Takımlarda lisanslı ya da aktif sporcu bulunabilir. Ancak ayakkabı dışında top ya da diğer şahsi ekipmanlarını kullanamazlar.

–         Oyun toplamında en yüksek skoru yapan ilk 3 takım ile en yüksek skor yapan 1 bay ve 1 bayan oyuncuya kupa ve madalya verilecektir.

Katılım:

–         Katılım ücretsizdir.

–         Katılım 18 takımla sınırlıdır.

Başvuru:

–         Katılacak takımların aşağıdaki bilgileri doldurarak en geç 18 Nisan 2016 saat 12.00’a kadar  [email protected] adresine mail olarak başvurmaları gerekmektedir:

Takım adı,

Takım temsilcisi belirtilerek, 5 adet oyuncunun Adı Soyadı, Kurumu, Cep Telefonu ve e-posta bilgileri,

–         Başvuran tüm takımlara katılım durumları ile ilgili bilgi e-posta ile bildirilecektir.

3. bowling

Önceki Proje Yönetimi Temelleri Eğitimi Gerçekleştirildi
Sonraki Türkiye’de İnternet 23. Yaşında