Yüce Önderimiz ATATÜRK’ün huzurundaydık

Türkiye’nin bilişim sektöründeki en büyük ve köklü sivil toplum kuruluşu olan Türkiye Bilişim Derneği (TBD) kuruluşunun 46’ncı yılını Mustafa Kemal Atatürk’ün huzurunda kutladı.

Atatürk’ün ebedi istirahatgahı olan Anıtkabir ziyaretine, 22 Nisan 2017 Cumartesi günü, TBD Yönetim Kurulu Üyeleri ile pek çok sayıda dernek üyesi katıldı.

Genel Başkan Rahmi Aktepe, Anıtkabir ziyaretinde TBD’nin tüm gücüyle çalışmaya devam ettiğinden bahsedip Anıtkabir özel defterini şu sözlerle imzaladı: “Büyük Önder Atatürk; Türkiye Bilişim Derneği’nin (TBD) 46’ncı yılını kutladığımız bugünde 32’nci Dönem Yönetim Kurulumuz, üyelerimiz aileler ve çocuklarıyla birlikte ilklerine bağlılığımızı göstermek için bir kez daha huzurundayız. TBD olarak bilim ve bilişim teknolojilerinin üretilmesi ve ülkemizde geniş kitlelere en etkin biçimde ulaşması ve yaygın şekilde kullanılması için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Sana söz veriyoruz ki; Türkiye, küresel bilişim toplumunun onurlu bir üyesi olacaktır. Çabalarımız emanetiniz Türkiye için. Seni daima özlemle anıyoruz. Sen rahat uyu”

  

 

Önceki Bilişime Yön Verenler Antalya'da Buluşuyor - Ticaret
Sonraki BIMY’24 Etkinlik Sonuç Raporu