Üye Kayıt Formu

  Ad:*

  Soyad:*

  Telefon:*

  E-posta:*

  Twitter Adresiniz:

  GitHub Adresiniz*:

  Facebook Adresiniz:

  Üniversite:

  Bölüm:

  Sınıf:
  Hazırlık
  1
  2
  3
  4

  Üzerinde Çalışmak İstediğiniz/Çalıştığınız Konu:

  TBD GENÇ'i Nereden Duydunuz?*

  Katılmak İstediğiniz Çalışma Grubu:
  Eğitim-Etkinlik Grubu
  Bilgi Güvenliği Grubu
  Motivasyon ve Sosyal Çalışma Grubu
  Engelsiz TBD Genç Grubu

  Doğrulama Kodu: CAPTCHA kullanabilmeniz için Really Simple CAPTCHA eklentisi yüklü olmalıdır.
  Lütfen doğrulama kodunu giriniz:

  * TBD Genç üyeliği tamamen ücretsizdir. Katılacağınız ve takip ediceğiniz bütün etkinlik, eğitim ve seminerler için hiçbir ücret talep edilmemektedir.

  *Neden GitHub Üyeliği Zorunlu?

  Çünkü; Github kullanarak kendi kodlarınızın ne kadar kaliteli olup olmadığını da ordaki eleştiriler ve tartışmalar doğrultusunda anlayabilir ve böylelikle kendinizi geliştirebilirsiniz.Kodlarınız için yapilan yorumlar, yazılımı dünyasında ilerlemeniz ve tecrübe kazanmanız içindir. Ancak En önemlisi ise, Github’ın arama kutucuğunda ilgilendiğiniz yazılım dili bile aramanız yeterli. Sonrasında projenin kodlarına, dökümantasyonuna, açıklama satırlarına veya o projede eksik gördüğünüz bir yerde, kendinize bir ISSUE yani görev atayarak ekleme yapabilir ve yardım ederek hem kendinizi geliştirebilir, hem de açık kaynak bir projede yer almış olursunuz.

  Bu şekilde başlayarak güzel bir başlangıç yapabilirsiniz ve bir süre sonra projelerde isminiz geçmeye başlar, ki bu da sizin için çok ciddi ve prestiji yüksek bir CV sahibi olmanızı sağlar. İşte benim kodlarım burada diyebilirsiniz.

  *Not: Bütün üyelikler YK onayından geçmektedir. Lütfen bilgilerinizi iletirken gerçekdışı olan bilgi yada yazı eklemeyin,bu tarz üyelikler onaylanmamaktadır.