TBD Bilişim 2014 “Bilişim Hizmet Ödülleri” Adaylarınızı Bekliyoruz…

Türkiye Bilişim Derneği (TBD) tarafından 1976 yılından beri gerçekleştirilmekte olan Bilişim Etkinlikleri bu yıl Ankara`da ilk kez yapılacak Bilişim Fuarı ile aynı çatı altında toplandı.

 “Bilişim 2014“, TBD 31. Ulusal Bilişim Kurultayı ve CITEX 2014 Ankara Bilişim Fuarı 06 – 09 Kasım 2014 tarihleri arasında Sayısal Gündem 2020 ana temasıyla Congresium, ATO Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı`nda gerçekleştirilecektir. Avrupa Birliği`nin sayısal gündeminde olan  konular, 31. Ulusal Bilişim Kurultayı`nda, akademisyenler, STK`lar, konunun uzmanları, özel ve kamu sektörü yöneticileri, binlerce profesyonel ve yurt dışından gelen ilgililerin katılımıyla tartışılarak kamuoyu oluşturulacak ve çözümler üretilecek.

Bilim ve teknolojiye hakim, değer üretebilen, küresel rekabette başarılı ve refah seviyesi yüksek bir Türkiye için  bütün taraflara özelliklede Bilişimcilere önemli sorumluluklar düşmektedir. Sizleri bilişim sektörünün en önemli,  sektörel katılımı en büyük etkinliği olan Bilişim 2014`e deneyimleriniz ve vizyonunuzla sinerji oluşturmaya davet ediyoruz.

Etkinlik kapsamında gerçekleştirilecek “Bilişim Hizmet Ödülleri” için adaylarınızı bekliyoruz. Aday öneri süresi 30 Ekim 2014 Saat:17:00 tarihine kadar devam edecektir.

TBD Bilişim 2014 “Bilişim Hizmet Ödülleri” aday belirme formu için tıklayınız.

Saygılarımızla,
Türkiye Bilişim Derneği

Son Güncelleme Tarihi:24/10/2014
Önceki BİLİŞİM SÖZLEŞMELERİ YÖNETİMİ
Sonraki BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ