Future-Learning 2016 Uluslar Arası Konferansı

Türkiye Bilişim Derneği, İstanbul Üniversitesi ve Türkiye Bilişim Vakfı  işbirliği ile düzenlenen Future-Learning 2016 Uluslar Arası Konferansı 24-26 Ekim 2016 tarihinde İstanbul ‘da yapılacaktır.  Geniş bilgi ve bildiri sunmak için http://www.istanbul.edu.tr/?p=53969 sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye’nin kalkınmasında en önemli faktör olan eğitimin çağımızda daha etkili ve yaygın olabilmesi ancak teknoloji ve internet olanaklarından yararlanmakla mümkün olabilecektir. Bu gerçekten hareket ederek eğitimde teknolojiyi kullanmakta olan okul/eğitim kurumları, STK ‘lar ve özel yazılım şirketlerinin bu yarışmaya katılmaları ve örnek olabilecek uygulamalarını sunmaları beklenmektedir. Okullarımız için de çok önemli bir saygınlık olan bu yarışma sonucunda yapılmakta olan uygulamaları “VI. Uluslararası Gelecek İçin Öğrenme Alanında Yenilikler” Konferansı’nda (http://futurelearning.org.tr/) poster olarak sergileme ve tanıtma olanakları sağlanacaktır.

Eğitimde E-Dönüşüm Proje Yarışması ile ilgili bilgi ve başvuru formu için http://fl.istanbul.edu.tr/?p=6808 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Önceki 2016 Bilişim Yıldızları Yarışması Başlıyor
Sonraki Bayındır Hastanesi Bilgilendirme Toplantı Duyurusu