DONATION CAMPAIGN TO SUPPORT EDUCATION

DONATION CAMPAIGN TO SUPPORT EDUCATION

İhtiyaç sahibi öğrencilerimiz için geçen ay başlatmış olduğumuz bilgisayar, tablet kampanyamıza gelen bilgisayar ve tabletleri öğrencilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz. Öğrencilerimizin mutluluğunu anlatmaya kelimeler yetmez. İlginiz ve desteğiniz için tekrar teşekkür ederiz.

Kampanyamız halen devam etmekle birlikte bilgisayar ve tableti olmayan ama bağış yapmak isteyen katılımcılarımız için Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Coronavirüs salgını döneminde ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin uzaktan eğitime erişebilmelerini sağlayabilmek için başlattığı tablet ve mobil hat temini projesine Türkiye Bilişim Derneği olarak biz de katıldık. Derneğimiz tarafından bu kampanya için özel hesap açılmıştır. Destek vermek isteyen ilgililerimizin aşağıdaki hesaba bağış yapmalarını bildiririz.

Bu kampanyaya ülkemizden birçok kurum ve kuruluş da destek veriyor. Biz de Kamu yararına bir dernek olarak bu kampanyaya destek vermekten mutluluk duyuyoruz. Bu kampanyayı en geniş kesime duyurma ve olabildiğince yaygınlaştırmak amacıyla siz değerli üyelerimiz ve değerli bilişim dostlarımızın da desteğini rica ederiz.

Kampanya Bağış Hesabı:
Türkiye Bilişim Derneği
Halk Bankası 0387 – Meşrutiyet / Ankara Şubesi
IBAN No:
TR98 0001 2009 3870 0016 0020 87

Son bağış tarihi 27.04.2021
Bağış hedefi 100.000 TL

 

Kampanya resmi bilgileri:
2860 sayılı Yardım Toplama Kanununa göre,  Coronavirüs salgını döneminde yardıma muhtaç öğrencilerin uzaktan eğitime erişebilmelerini sağlayabilmek için Milli Eğitim Bakanlığınca başlatılan tablet ve mobil hat temini projesine destek olması amacıyla; Türkiye Bilişim Derneği‘nin Türkiye  genelinde 27.04.2021 tarihine kadar bankada hesap açma suretiyle 100.000,00 TL’ye kadar nakdi yardım toplanmasına, Valilik makamının 28.01.2021 tarih ve 4831 sayılı kararı ile izin verilmiştir.

Önceki Kamu Alımları Çalıştayı Sonuç Raporu
Sonraki 4. Siber Güvenlik Ekosisteminin Geliştirilmesi Zirvesi Sonuç Raporu