Dijital Dünya Kadınları ‘2021

Dijital Dünya Kadınları ‘2021

“DİJİTAL DÜNYA KADINLARI 2021” ETKİNLİĞİ 10 Mart 2021 ‘de ÇEVRİMİÇİ olarak Düzenleniyor.

2019 Yılından bu yana her yıl düzenlenmekte olan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü haftası etkinlikleri çerçevesinde TÜRKİYE BİLİŞİM DERNEĞİ olarak DİJİTAL DÜNYA KADINLARI Etkinliğini bu sene ÇEVRİMİÇİ olarak 10 MART 2021 ‘de düzenliyoruz.

Bu senenin ana teması “Dijital Dünya Kadınları : CESUR. ÜRETKEN. GİRİŞİMCİ” olarak belirlenmiştir.

Çevrimiçi Etkinlik Tarihi ve Saati : 10 Mart 2021 – 14:30 – 16:30

Dijital Dünyanın yeni mesleklerinde daha fazla kadın iş gücüne ihtiyacımız var. Teknolojinin her geçen gün daha çok geliştiği, yenilendiği dijital çağda kadınların güçlendirilmesinin, yönetime dahil edilmesinin ve sahada yer almasının çok önemli olduğunu düşünüyor ve kadınların dijital dünyada daha fazla rol almalarını istiyoruz.

Kadınların önümüzdeki dönemde ve gelecekte daha fazla rol üstlenebilmesi için daha çok etkileşim ortamlarına daha fazla ihtiyaç duyulmakta, bundan hareketle Dijital Dünya Kadınlarının çevrimiçi ortamda buluşmaları sağlayarak ‘dijital dünya farkındalığı’’ ‘nın oluşturulması ve geliştirilmesini hedeflemekteyiz.

Dijital geleceğe kadınların yön vereceğine ve yöneteceğine inanıyor; çalışan, üreten, yöneten, girişimci ve sahadaki tüm kadınları çevrimiçi etkinliğimize katılmaya davet ediyoruz.

Bu sene TBD olarak 50. Yılımızı kutluyoruz. Dünya Kadınlar Gününü de bu sene daha bir coşkulu kutlayacağız, Türkiye’nin dört bir yanından yoğun katılım olacağını bekliyoruz.

DİJİTAL DÜNYA KADINLARI ‘2021 etkinliğimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Çevrimiçi Etkinlik Program/Kayıt : www.dijitaldunyakadinlari.com (Etkinlik katılımı ücretsiz olup, kayıt olmak zorunludur.)

Tarih : 10 Mart 2021 Çarşamba – Saat : 14:30 – 16.30

Detaylı Bilgi: https://www.dijitaldunyakadinlari.com/basin-bulteni-2021/

Etkinlik Programı: https://www.dijitaldunyakadinlari.com/#Program

Kayıt: https://www.dijitaldunyakadinlari.com/kayit-formu/

 

 

Önceki Türkiye Bilişim Derneği Ankara Şubesi 7. Olağan Genel Kurul Toplantısı Duyurusu
Sonraki TBD İstanbul 7 Mart Pazar Bulmacası