14TH ISTANBUL INFORMATICS CONGRESS INVITATION

14TH ISTANBUL INFORMATICS CONGRESS INVITATION

“Virüsün Evrimi, Dijitalin Devrimi”
9-10 Aralık 2020 Online Platform

Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şubesi olarak 9-10 Aralık 2020 tarihlerinde Virüsün Evrimi, Dijitalin Devrimi: Dağıtık Fiziksel Eski Dünya, Bütünleşik Dijital Yeni Dünyatemasıyla online platformda düzenleyeceğimiz 14. İSTANBUL BİLİŞİM KONGRESİ’ ne davetlisiniz. Katılım ücretsizdir.

Dünyada ve Türkiye’deki pandemi sürecini ve yeni teknolojik gelişmeleri, Pandemi Döneminde Akıllı Şehirleri, Deprem ve Afet Bilişimini (İstanbul afet bilişim hazırlıkları, İzmir depremi sonrası süreç yönetimi), Yenilenebilir Enerjileri, Akıllı Sağlık ve Tarımın önemini, Bulut Bilişim ve Siber Güvenliği, Sektörleri ve kurumları değişime zorlayan süreç ve teknolojik çözümleri, dijital dönüşümün hızlanması ile gelecekte değişecek iş, ticaret ve yaşam stilleri üzerine çalışmaları işleyeceğiz. Gelecek dönemimize ışık tutacak bu önemli konuları yine birbirinden değerli ve duayen konuşmacılarımızla birlikte ele alacağız.

Detaylı bilgiye, Kongre Programı ve panel görsellerimize  http://www.istanbulbilisimkongresi.org.tr/2020/ web sayfamızdan erişebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

İçinde bulunduğumuz süreç itibari ile online ortamda da olsa sizlerle beraber olmaktan mutluluk duyacağız.
Tüm sorularınızı sorabileceğiniz webinarımıza katılım kayıt linki ile olacağı için LÜTFEN KAYIT OLMAYI UNUTMAYINIZ.  KAYIT LİNKİ

Kayıt linkinde bağlantı sorunu yaşarsanız aşağıdaki linkten kayıt olabilirsiniz.
https://register.gotowebinar.com/register/9097328832440163087

Program: http://www.istanbulbilisimkongresi.org.tr/2020/program/
Konuşmacılar: http://www.istanbulbilisimkongresi.org.tr/2020/paneller/

Sincerely,

TBD İstanbul Şubesi
Yönetim Kurulu

Önceki “COVİD-19 Mücadelesi Kapsamında Uzaktan Eğitim Sürecinde Engelli Öğrencilerin Durumu Sorunlar ve Çözüm Önerileri” Kitabı Yayınlandı.
Sonraki TBD, Yapay Zeka Raporu Yayımlandı - SANAYİ GAZETESİ