Geçmiş Yönetimler

1. Dönem Kurucular

14.01.1998 – 21.05.1998

Polat Kutnay (Başkan)
Osman Vedat Şarapçı (Sayman)
Füsun Sarp Nebil (Üye)
Mehmet Ali Altaca (Üye)
Atilla Kayalıoğlu (Üye)
Bülent Helvacı (Üye)

2. Dönem Yöneticiler

21.05.1998 – 02.02.1999

Polat Kutnay (Başkan)
Yusuf Özdemir (2. Başkan)
Osman Vedat Şarapçı (Sayman)
Mehmet Sinan Oymacı (Yazman)
Birol Akmeriç (Veznedar)
Zeynep Şefik (Üye)
Şemsettin Arat (Üye)

3. Dönem Yöneticiler

02.02.1999 – 13.01.2001

Polat Kutnay (Başkan)
Osman Vedat Şarapcı (Sayman) 02/02/1999 – 06/09/1999
Mehmet Üst (Sayman) 06/09/1999 – 13/01/2001
Mehmet Sinan Oymacı (Yazman)
Birol Akmeriç (Veznedar)
Perihan Usta (Üye)
Şemsettin Arat (Üye)
Mehmet Üst (Üye) 02/02/1999 – 06/09/1999
Öner Songül (Üye) 01/09/1999 – 13/01/2001

4. Dönem Yöneticiler

13.01.2001 – 26.12.2002

Mehmet Erdal Balaban (Başkan)
Nurettin Kılıçoğlu (2. Başkan)
Levent Karadağ (Sayman)
Ahmet Tosunoğlu (Yazman)
Ahmet Kütfi Orkan (Üye)
Yücel Komçez (Üye)
Yusuf Özdemir (Üye)

5. Dönem Yöneticiler

26.12.2002 – 16.01.2005

Mehmet Erdal Balaban (Başkan)
Ahmet Lütfi Orkan (2. Başkan)
Lütfi Dinç (Sayman)
Arzu Nur Alpagut (Yazman)
Nurettin Kılıçoğlu (Veznedar)
Levent Karadağ (Üye)
Emrah Kaya (Üye)

6. Dönem Yöneticiler

16.01.2005 – 18.01.2007

Meriç Merih Aykol (Başkan)
Yasemin Altun (2. Başkan)
Emrah Kaya (Sayman)
Sevinç Gülseçen (Yazman)
Sami Göktaş (Üye)
Kutluk Özgüven (Üye)
Atalay Taşkoparan (Üye)

7. Dönem Yöneticiler

18.01.2007 – 21.07.2007

Muttalip Kutluk Özgüven (Başkan) 18/01/2007 – 26/03/2007 (Başkan)
Burak İnal (Başkan) 26/03/2007 – 21/07/2007
Erdal Büyük (2. Başkan)
Ahmet Nevzat Parlakbilek (Sayman)
Ceyda Akaydın (Yazman)
Burak İnal (Üye) 18/01/2007 – 26/03/2007
Muttalip Kutluk Özgüven (Üye) 26/03/2007 – 21/07/2007
Günnur Sevgi Aktoros (Üye)
Melih Kırlıdoğ (Üye)

8. Dönem Yöneticiler

21.07.2007 – 17.01.2009

Ahmet Lütfi Orkan (Başkan)
Osman Devat Şarapçı (2. Başkan)
Müjgan Zühal İnkaya (Sayman)
Ceyda Akaydın (Yazman)
Cem Sefa Sütcü (Üye)
Levent Karadağ (Üye)
Yücel Kamcez (Üye)

9. Dönem Yöneticiler

17.01.2009 – 15.01.2011

Levent Karadağ (Başkan)
Cem Sefa Sütçü (2. Başkan)
Ahmet Tosunoğlu (Sayman)
Ceyda Akaydın (Yazman)
Mehmet Gökhan Nalbant (Üye)
Arzu Nur Alpagut (Üye)
Serdar Günizi (Üye)

10. Dönem Yöneticiler

15.01.2011 – 13.01.2013

Levent Karadağ (Başkan)
Ahmet Tosunoğlu (2. Başkan)
Ceyda Akaydın (Sayman)
Deniz İlkay Tiryakioğlu (Yazman)
Eşref Adalı (Üye)
Mehmet Ünal Azaklıoğlu (Üye)
Serdar Günizi (Üye)

11. Dönem Yöneticiler

13.01.2013 – 10.01.2015

Ahmet Tosunoğlu (Başkan)
Serdar Günizi (2. Başkan)
Ceyda Akaydın (Sayman)
Deniz İlkay Tiryakioğlu (Yazman)
Taner Arsan (Üye)
Nihat Aydemir (Üye)
Ahmet Ayvalı (Üye)

12. Dönem Yöneticiler

10.01.2015 – 10.01.2015

Ahmet Tosunoğlu (Başkan)
Ceyda Akaydı (2. Başkan)
Ahmet Ayvalı (Sayman)
Deniz İlkay Tiryakioğlu (Yazman)
Ali Güngör (Üye)
Yrd. Doç. Dr. Pınar Pektekin (Üye)
Köksal Küçükada (Üye)