TBD Geçmiş Yönetim Kurulu

YÖNETİM KURULU

İ. İlker TABAK BAŞKAN
Koray ÖZER 2. BAŞKAN
Vural Rıza İBRİŞİM SAYMAN
Ahmet PEKEL VEZNEDAR
Emrah YALÇIN ÜYE
Ersin TAŞÇI ÜYE
Ertan BARUT ÜYE
Nihan TUNA ÜYE
Levent KARADAĞ ÜYE
Salih ÖZÇİFTÇİ ÜYE
Üveyiz Ünal SAİM ÜYE

DENETİM KURULU

Erdal İ. NANECİ
C. Serdar ÜLGEN
Nezir AYKAÇ

ONUR KURULU

Abdullah BÜYÜKBAYRAM
Ali YAZICI
Abdullah KÖRNES
Levent BERKMAN
A. Lütfi VAROĞLU

YÖNETİM KURULU

Turhan MENTEŞ (12 Ocak 2015 tarihine kadar) BAŞKAN
İ. İlker TABAK (17 Ocak 2015 tarihine başkan) 2. BAŞKAN
Lütfi VAROĞLU VEZNEDAR
Levent BERKMAN ÜYE
Koray ÖZER ÜYE
Coşkun DOLANBAY (8 Ocak 2014 tarihinden itibaren) ÜYE
Melih AKYILMAZ (16 Şubat 2015 tarihine kadar) SAYMAN
Levent KARADAĞ ÜYE
İ. Gökhan ÖZBİLGİN (17 Şubat 2015 tarihine kadar) ÜYE
Ersin TAŞÇI ÜYE
R. Erdem ERKUL ÜYE
Nezir AYKAÇ (16 Şubat 2015 tarihinden itibaren) ÜYE
Zeynep KESKİN (8 Ocak 2014 tarihine kadar) ÜYE

DENETİM KURULU

Tuncay BİLMEZ
Erdal İ. NANECİ
Vural Rıza İBRİŞİM

ONUR KURULU

Ünal YARIMAĞAN
Murat AŞKAR
Kaya KILAN
Nezih KULEYİN
İnci PEKGÜLEÇ APAYDIN

YÖNETİM KURULU

Turhan MENTEŞ BAŞKAN
Serdar Bilecen (24 Eylül 2012 tarihine kadar) 2. BAŞKAN
Lütfi VAROĞLU ÜYE
Levent BERKMAN ÜYE
Koray ÖZER ÜYE
Kemal KARAKOÇAK ÜYE
Türker GÜLÜM ÜYE
Çağlar ÜLKÜDERNER (4 Ekim 2012 tarihi itibariyle) ÜYE
Ekrem YENER ÜYE
Necati ETLACAKUŞ ÜYE
Aslıhan TÜFEKÇİ ÜYE
R. Erdem ERKUL ÜYE

DENETİM KURULU

Tuncay BİLMEZ
Üveyiz ÜNAL ZAİM
Vural RIZA İBRİŞİM

ONUR KURULU

Ünal YARIMAĞAN
Rahmi AKTEPE
Kaya KILAN
Nezih KULEYİN
İnci PEKGÜLEÇ APAYDIN

YÖNETİM KURULU

Turhan MENTEŞ BAŞKAN
Murat AŞKAR 2. BAŞKAN
Lütfi VAROĞLU SAYMAN
Türker GÜLÜM VEZNEDAR
Ayla ALTUN YAZMAN
Serhat ÖZEREN ÜYE
Levent BERKMAN ÜYE
Kemal KARAKOÇAK ÜYE
Koray ÖZER ÜYE
İ.İlker TABAK ÜYE
Volkan ATALAY ÜYE

DENETİM KURULU

Tuncay BİLMEZ
Üveyiz ÜNAL ZAİM
Vural RIZA İBRİŞİM

ONUR KURULU

Abdullah BÜYÜKBAYRAM
Rahmi AKTEPE
Nezih KULEYİN
Ömer ÖZTÜRK
Selçuk KAVASOĞLU

YÖNETİM KURULU

Turhan MENTEŞ BAŞKAN
Murat AŞKAR 2. BAŞKAN
Mehmet Ali KÖKSAL GENEL YAZMAN
Lütfi VAROĞLU SAYMAN
Deniz ŞAHİN VEZNEDAR
Mustafa OKAY ÜYE
Hakan AKYÜKSEK ÜYE
Serdar BİLECEN ÜYE
Selçuk KAVASOĞLU ÜYE
Türker GÜLÜM ÜYE
Meriç AYKOL (19.09.2007’de istifa nedeniyle ayrıldı) ÜYE
Uğur Akkuş (19.09.2007’de istifa nedeniyle ayrıldı) ÜYE
İ.İlker TABAK (24.09.2007’den itibaren) ÜYE

DENETİM KURULU

Üveyiz Ünal ZAİM
Şadi TOKAY
Tuncay BİLMEZ

ONUR KURULU

Abdullah BÜYÜKBAYRAM
Necdet KESMEZ
Ufuk BODUR
Ahmet ERMİŞ
H. Cemal TURA

YÖNETİM KURULU

Turhan MENTEŞ BAŞKAN
Önder ÖZDEMİR 2. BAŞKAN
Murat AŞKAR SAYMAN
Serdar BİLECEN VEZNEDAR
Uğur AKKUŞ GENEL YAZMAN
Nihat YURT ÜYE
Faruk ÖZER ÜYE
Atilla YARDIMCI ÜYE
Uğur YÜKSEL ÜYE
Deniz ŞAHİN ÜYE
Lütfi VAROĞLU ÜYE

DENETİM KURULU

Tuncay BİLMEZ
Ü.Ünal ZAİM
Fırat SEZER

ONUR KURULU

Aydın KÖKSAL

YÖNETİM KURULU

Rahmi AKTEPE BAŞKAN
İ. İlker TABAK (Genel Yazman, 31.01.2003 – 27.12.2003 2. Başkan, 27.12.2003 – 27.03.2005) YAZMAN – 2. BAŞKAN
Selçuk KAVASOĞLU (Üye, 31.01.2003 – 27.12.2003 Genel Yazman, 27.12.2003 – 27.03.2005) YAZMAN – ÜYE
Ekrem YENER SAYMAN
Ahmet AYVALI VEZNEDAR
Cemal AKYEL (07.06.2004 – 27.03.2005) ÜYE
Ümit ATALAY(23.10.2004 – 27.03.2005) ÜYE
Levent BERKMAN ÜYE
Abdullah KÖRNES ÜYE
Ömer ÖZTÜRK ÜYE
Nükhet SÜMER ÜYE

İSTİFA NEDENİ İLE AYRILAN YK ÜYELERİ

Turhan Menteş (2. Başkan, 31.01.2003 – 27.09.2003)
Attila Özgit (Üye, 27.09.2003 – 03.07.2004)
Serdar Bilecen (Üye, 03.07.2004 – 23.10.2004)
Ahmet Ermiş (Üye, 31.01.2003 – 10.01.2004)
Mustafa Akgül (Üye, 10.01.2004 – 07.06.2004)
Rahmi AKTEPE BAŞKAN
İ. İlker TABAK 2. BAŞKAN
Yasemin ALTUN GENEL YAZMAN
Ekrem YENER SAYMAN
Ahmet AYVALI VEZNEDAR
Mustafa AKGÜL ÜYE
Levent BERKMAN ÜYE
M. Ufuk ÇAĞLAYAN ÜYE
Sinan OYMACI ÜYE
Attila ÖZGİT ÜYE
Nükhet SÜMER ÜYE
Nezih KULEYİN (12.3.1999 – 24.3.2000) BAŞKAN
İnci PEKGÜLEÇ APAYDIN (24.3.2000 – 30.3.2001) BAŞKAN
İ. İlker TABAK 2. BAŞKAN
Ümit KARAKAŞ GENEL YAZMAN
Vural Rıza İBRİŞİM SAYMAN
Serdar BİLECEN VEZNEDAR
Ahmet AYVALI ÜYE
Necdet KESMEZ ÜYE
Zeynep AKALIN ÜYE
Yusuf ÖZDEMİR ÜYE
Murat AŞKAR ÜYE
Mustafa AKGÜL (24.3.2000 – 30.3.2001) ÜYE
Rahmi AKTEPE BAŞKAN
Abdullah BÜYÜKBAYRAM 2. BAŞKAN
Polat KUTNAY SAYMAN
Hülya KÜÇÜKARAS GENEL YAZMAN
İ. İlker TABAK VEZNEDAR
Nezih KULEYİN ÜYE
Ümit KARAKAŞ ÜYE
Ali ARİFOĞLU BAŞKAN
Nezih KULEYİN 2. BAŞKAN
Ufuk BODUR GENEL YAZMAN
Rahmi AKTEPE SAYMAN
İ. İlker TABAK VEZNEDAR
Turhan MENTEŞ ÜYE
Nejat SAĞTEKİN ÜYE
Ersin TÖRECİ BAŞKAN
Tuncer ÜNEY 2. BAŞKAN
Nezih KULEYİN GENEL YAZMAN
Vural Rıza İBRİŞİM SAYMAN
Rahmi AKTEPE VEZNEDAR
Cumali ÇEK ÜYE
Ümit KARAKAŞ ÜYE
İbrahim PAMUK ÜYE
Ersin TÖRECİ BAŞKAN
Tuncer ÜNEY 2. BAŞKAN
Nezih KULEYİN GENEL YAZMAN
Vural Rıza İBRİŞİM SAYMAN
Rahmi AKTEPE VEZNEDAR
Cumali ÇEK ÜYE
Attila ÖZGİT (19.6.1991 – Kasım 1992) ÜYE
İ. İlker TABAK (Kasım 1992 – 29.1.1993) ÜYE
Ersin TÖRECİ BAŞKAN
Tuncer ÜNEY 2. BAŞKAN
Nezih KULEYİN GENEL YAZMAN
Vural Rıza İBRİŞİM SAYMAN
Rahmi AKTEPE VEZNEDAR
Attila ÖZGİT ÜYE
Cumali ÇEK ÜYE
Ersin TÖRECİ BAŞKAN
Tuncer ÜNEY 2. BAŞKAN
Nezih KULEYİN GENEL YAZMAN
Vural Rıza İBRİŞİM SAYMAN
Cengizhan YALÇIN VEZNEDAR
Erdoğan YÜCEL ÜYE
Nahit KUBİLAY ÜYE
Ersin TÖRECİ BAŞKAN
Tuncer ÜNEY 2. BAŞKAN
Nezih KULEYİN GENEL YAZMAN
Vural Rıza İBRİŞİM SAYMAN
Cengizhan YALÇIN VEZNEDAR
Ali ARİFOĞLU ÜYE
Nahit KUBİLAY ÜYE
Ersin TÖRECİ BAŞKAN
Tuncer ÜNEY 2. BAŞKAN
Nezih KULEYİN GENEL YAZMAN
Vural Rıza İBRİŞİM SAYMAN
Cengizhan YALÇIN VEZNEDAR
Ali ARİFOĞLU ÜYE
Ali SAATÇİ ÜYE
Aydın KÖKSAL BAŞKAN
Ümit KARAKAŞ 2. BAŞKAN
Nezih KULEYİN GENEL YAZMAN
Tuncer ÜNEY SAYMAN
Ateş ÇAKIN VEZNEDAR
Ersin TÖRECİ ÜYE
Cengizhan YALÇIN ÜYE
Aydın KÖKSAL BAŞKAN
Atilla ELÇİ 2. BAŞKAN
Necdet KESMEZ 2. BAŞKAN, VEZNEDAR
Ümit KARAKAŞ 2. BAŞKAN, VEZNEDAR
Ersin TÖRECİ GENEL YAZMAN
Tuncer ÜNEY SAYMAN
Rahmi AKTEPE VEZNEDAR, ÜYE
Ali ARİFOĞLU ÜYE
Cengizhan YALÇIN ÜYE
Aydın KÖKSAL BAŞKAN
Atilla ELÇİ 2. BAŞKAN
Ersin TÖRECİ GENEL YAZMAN
Tuncer ÜNEY SAYMAN
Necdet KESMEZ VEZNEDAR
Ali ARİFOĞLU ÜYE
Cengizhan YALÇIN ÜYE
Aydın KÖKSAL BAŞKAN
Atilla ELÇİ 2. BAŞKAN
Ersin TÖRECİ GENEL YAZMAN
Tuncer ÜNEY SAYMAN
Erdoğan ŞAHİN VEZNEDAR
Murat TAYLI ÜYE
Cengizhan YALÇIN ÜYE
Mehmet AKSAYAN ÜYE
Ali ARİFOĞLU ÜYE
Ümit KARAKAŞ BAŞKAN
Erdoğan YÜCEL BAŞKAN, SAYMAN
Mehmet AKSAYAN SAYMAN
Cengizhan YALÇIN GENEL YAZMAN
Fazlı CAN SAYMAN, VEZNEDAR
Talat ÖNCÜ VEZNEDAR, ÜYE
Zeki SAGAY ÜYE
Ali ARİFOĞLU ÜYE

**** 9 Dönem görev dağılımı tam olarak verilmemiştir.

Ümit KARAKAŞ BAŞKAN
Oktay YAZGAÇ 2. BAŞKAN
Enis EKEL GENEL YAZMAN
Mehmet AKSAYAN SAYMAN
Yüksel TOKUZ VEZNEDAR
Işık AYBAY ÜYE
Cengizhan YALÇIN ÜYE
Kaya KILAN BAŞKAN
Mustafa ÇİÇEKÇİ 2. BAŞKAN
Ümit KARAKAŞ GENEL YAZMAN
Necdet KESMEZ SAYMAN
Tuncay TANBOĞA SAYMAN
Yüksel TOKUZ VEZNEDAR
Enis EKEL ÜYE
Tuncer ÜNEY ÜYE
Mehmet AKSAYAN ÜYE
Kaya KILAN BAŞKAN
Atilla ELÇİ 2. BAŞKAN
Mustafa ÇİÇEKÇİ GENEL YAZMAN
İhsan DELİLBAŞI SAYMAN
Betül İĞDELİGÜVENÇ SAYMAN
Savaş YORGANCI VEZNEDAR
Necdet KESMEZ ÜYE
Tuncay TANBOĞA ÜYE
Kaya KILAN BAŞKAN
Bülent DERVİŞOĞLU 2. BAŞKAN
Yalçın SÜER 2. BAŞKAN
Mustafa ÇİÇEKÇİ GENEL YAZMAN
İhsan DELİLBAŞI SAYMAN
Sinan KAVAKOĞLU VEZNEDAR
Niyazi AKAN ÜYE
Metin TAVMAN ÜYE
Necdet BULUT BAŞKAN
Bülent DERVİŞOĞLU 2. BAŞKAN
Emin AKATA GENEL YAZMAN
Levent ALHAN SAYMAN
Mustafa ÇİÇEKÇİ VEZNEDAR

***4 Dönem sonrası yapılan Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı sonucunda seçilen Yönetim Kurulu

Güney GÖNENÇ BAŞKAN
Aydın KÖKSAL 2. BAŞKAN
Emin AKATA GENEL YAZMAN
Kaya KILAN SAYMAN
Mustafa ÇİÇEKÇİ VEZNEDAR
Aydın KÖKSAL BAŞKAN
Kemalettin Akalın 2. BAŞKAN
Kılıçarslan AYTAÇ GENEL YAZMAN
M.Nuri ÖZSEVER SAYMAN
Orhan TÜZÜN SAYMAN
Ersin TÖRECİ VEZNEDAR
Aydın KÖKSAL SAYMAN
Tuncer ÜNEY 2. BAŞKAN
İhsan DELİLBAŞI GENEL YAZMAN
Abdurrahman SANAY GENEL SAYMAN
Yalçın AKÇALI SAYMAN
Köksal ERSOY VEZNEDAR
Aydın KÖKSAL BAŞKAN
Erol ARKUN 2. BAŞKAN
Bülent DİKMAN GENEL YAZMAN
Tuncer ÜNEY GENEL YAZMAN
Dolunay DALVANOĞLU SAYMAN
Yalçın AKÇALI SAYMAN
Ünal YARIMAĞAN VEZNEDAR
Aydın KÖKSAL BAŞKAN
Önal ÖRS
Ersay GÜRSOY
Bülent DİKMAN
Tamer UYKAL BAŞKAN
Ünal YARIMAĞAN
Coşkun ARSLAN