III. DİSİPLİNLERARASI UYGULAMALI VERİ MADENCİLİĞİ ÇALIŞTAYI

III. DİSİPLİNLERARASI UYGULAMALI VERİ MADENCİLİĞİ ÇALIŞTAYI

6-12 Ağustos 2018, Muğla, Turunç

III. Disiplinlerarası Uygulamalı Veri Madenciliği Çalıştayı 2018; Türkiye Bilişim Derneği Veri Madenciliği Çalışma Grubuİstanbul Üniversitesi Enformatik Bölümü ve Türkiye Toplum Hizmetleri Vakfı (TOVAK) işbirliği ile TOVAK Uluslararası Marmaris Akademisi‘nde gerçekleştirilecektir.

Çalıştayda; R programlama, görsel veri madenciliği, sınıflandırma, kümeleme ve birliktelik analizlerine ilişkin teknikler ve sektörel uygulamlara yer verilecektir. Çalıştay programı ve eğitmenlerimizçalıştay web sayfasında ilan edilmiştir.

Çalıştaya kayıtlar devam etmektedir. Ön kayıt formunu doldurulduktan sonra çalıştay kaydının kesinleşmesi, çalıştay ücretinin ödendiğini gösteren dekontun [email protected] adresine gönderilmesiyle gerçekleşecektir (15 Haziran 2018 tarihine kadar 500TL’lik ön ödemenin yapılması gerekmektedir). 6 Ağustos Pazartesi (Giriş) – 12 Ağustos Pazar (Çıkış) tarihleri arasında 6 gece 7 gün yapılacak çalıştay ücreti,

  • odalarda kişi başına kalış,
  • kahvaltı, öğlen yemeği ve akşam yemeği,
  • hafta sonu (cumartesi günü) tekne gezisi,
  • gala (barbekü) gecesi (Cumartesi akşamı)

olmak üzere toplam ücret 1500TL‘dir. Ön kayıt ve ödeme bilgileri çalıştay web sayfasında ilan edilmiştir.

Çalıştay ile ilgili daha fazla bilgi edinebilmek için lütfen http://www.tovak.org/verimadenciligi/ adresini ziyaret ediniz.

Çalıştay ile ilgili sorularınızı [email protected]adresine iletebilirsiniz.

Önceki R PROGRAMLAMA DİLİ İLE VERİ MADENCİLİĞİ SEMİNERLERİ
Sonraki İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener’i Makamında Ziyaret Ettik